Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít márkásnak és mi a...

Mi számít márkásnak és mi a luxus?

Figyelt kérdés
Kisebb vita alakult ki a barátnőimmel. Van aki a Zarát, Mangót, H&M-et márkásnak tartja, van akinek ez csak silány tömegcucc és a márka pl. a Gas vagy Esprit (néha az sem), a Diesel stb. Van akinek csak az Armani, Gucci, Chanel a márkás, de van akinek ez a luxuskategória. Szerintetek?
2010. máj. 9. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,ki mit engedhet meg magának.
2010. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gucci,Chanel,Dior,Louis Vuitton...luxus márka.Gazdagabb rétegeknek találták ki.A többi ugyanúgy márkás,de az már egy közép árkategóriás az átlagembereknek.Bár volt szerencsém egyszer az espritbe venni egy farmert 3200Ft-ért egy másikat pedig 2150Ft-ért.Szerintem ezt még egy kicsit szegényebb ember is megengedheti magának.
2010. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Márkás az, amit egy jó keresettel rendelkező ember a fizetéséből megengedhet.


Luxus az, amit nem. Eredeti LV, Armani luxus kategória, mert olyan az ára hogy havi 600e nél kevesebb fieztésből élőknek eszükbe se jut ilyen cuccot venni.

2010. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen , attól függ ki milyen körülmények között él. nekem a zara, h&m ,diesel elérhető márkák szeretem is őket és általában ilyen cuccokat veszek. pár évvel ezelőtt viszont még nem tehettem meg hogy minden alkalommal ilyen helyen vásároljak..

de amúgy ezek tényleg csak átlag cuccok. szerintem a luxus az a gucci, prada, chanel..stb.

2010. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ha lenne annyi pénzem sem vennék ilyen fosokat... ugyanúgy kínában gyártják őket, csak kétszer/háromszor drágábban adják el. VISZONT ha lenne rendes magyarországi gyártó, és lenne rá keresetem akkor olyat vennék.
2010. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezt általában az mondja akinek nincsen rá pénze.Ami nem baj,csak akkor ne szidja ezeket a "fosokat",mert én ezeket veszem.No nem a Guccit és társait,de azokat nem is olyan helyen gyártják,mint a kopijaikat.
2010. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
igen nincsen rá pénzem, de ha lenne se vennék olyat...
2010. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ha akarnék sem vásárolhatnék kínaiból max.töröktől.Ugyanis itt nincsen.Csak a márkaboltok és 1-2török butik.Sok választásom nem marad.De akárhogy nézzük a Louis vuitton és a Prada még a sztárok körében is luxus cikk,hiába van sok pénzük.
2010. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Zara, Mango, H&M es plazas tarsai azok az atlag emberek boltjai, vagyis azoke, akik a kozepretegbe tartoznak.

Gas, Esprit es Diesel mar egy kicsit magasabb kategoria, ez az araiban is erzodik.

Gucci, Prada, Chanel -ezek a luxus cikkek. Ha en tehetnem, biztos, hogy designer cuccokban jarnek. Marc Jacobs taskai gyonyoruek ^^

2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Guccit és társait túlnyomórészt Olaszországban és Franciaországban gyártják, nem pedig Kínában. Ezek szerintem luxusmárkák. Én megengedhetem őket magamnak, de vannak cuccaim a H&M-ből is. Mondjuk az Espritet kifejezetten szeretem. Szóval változó. Jó cuccokat mindenhol lehet találni.
2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!