Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy gyorsabban nőjjön a mellem? Bármi jöhet (természetes a műtétek kivéve xD)

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen módszer. Ha lenne, akkor minden nő (majdnem minden nő) hatalmas nagy tőgyekkel rohangálna. Gondolkozz már.
2010. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
terhesség. teljesen természetes.
2010. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolkozom. DE biztos van valami jó kis praktika. én azzal is megelégednék ha megtudnék hízni.
2010. máj. 7. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen,max kihangsúlyozni tudod.
2010. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és azt hoogy?
2010. máj. 7. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teliholdkor feküdj ki egy rét közepére,kezd el verni a melled mint Tarzan és közben énekeld a boci boci tarkát! Nagyon hatásos! XD
2010. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ilyen. Én is kis mellű lány vagyok (gondolom te is) és sok helyen próbáltam rákeresni, de semmi. Esetleg, ha hiszel a mágiákban, akkor különféle tornákkal és lelki rávezetéssel lehet növellni, én most ezt fogom kipróbálni. Na meg egy teát iszom, ami talán hatásos. Sok sikert! 15/L
2010. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tea, ami növeli a mellet! mikben hisztek.. mindegy.

a hízás sem mindenkinél hatásos, van egy ismerősöm, dagi, és semmi melle sincs, pedig már 20 éves. szóval elégedj meg azzal, amid van. ha speciális melltartókat hordassz, úgyis lekerül rólad, akkor kiderül a turpisság. kis mellel is lehet valaki szép:

[link]

ey példa.

2010. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:54-es még csak 15 éves vagy hidd el még nőni fog!!! Teától nem fog megnőni:)


nekem amitől nőtt az a fogamzásgátló, de nem azért szedem mert nagy melleket akarok + a párom sokat masszírozza + genetika!

Ha a családodba mindenki kismellű akkor ne várd a csodát!

2010. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy a családban mindenkienk nagyon nagy melle van , cska én avgyok ilyen kismellű /:
2010. máj. 8. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!