Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől múlna el a piros seb a...

Mitől múlna el a piros seb a szám felett? SŰRGŐS

Figyelt kérdés

Még egy korábbi herpesz nyoma, de ha lemosom a korrektort látszik h a szám íve felett piros ott a bőröm.

Legalább már 3-4 hónapja!

Mitől múlna el? Mivel kenjem be?


2010. máj. 6. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon(?)
2010. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ha bármilyen sebem , vagy sebhelyem volt(van) én mindig Homoktövis krémet használok.És elég jól beválik.Próbáld ki!:D
2010. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

körömvirág kenőcs, vagy valamilyen hámlasztód, ha van. nekem is van ilyen kis piros izé a szám felett, igaz, az pattanás volt egyszer, csak roppant szakszerűen sikerült lekezelnem. azóta is kenegetem meg ápolgatom, bár nem annyira gáz. nap közben meg takarja az alapozó.

sok sikert :D

N/18

2010. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokat sz*ptál mi? :D

ez csak vicc volt :) nekem pár hónappal ezelött jött ilyen szr a számra,akkor épp volt egy pasim,és azzal szivattak h biztos sokat sz*ptam :D na mind1 :D


am neogranormon vagy phenylbutazon(fenilbutazon)

2010. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!