Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezüst hajat szeretnék fodrász...

Fosterneni kérdése:

Ezüst hajat szeretnék fodrász nélkül, nem túl drágán, megoldható?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy ezüst festéket, de csak világosabb szőke lettem.Tudtok valami jó festéket?

Fodrászatban nagyon sokba kerülne, ezért ha megoldható inkább magamnak csinálnám.



2016. dec. 15. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán megoldható.

Fehér hajat akartam ,egyszer voltam fodrásznál, gondoltam a brutál szőkítés részét azért nem vállalom otthon, ilyen narancssárgás szőke lett, onnantól platina festékkel festegettem amíg nem jött ki belőle minden vörös pigment (4-5 alkalom minimum) aztán ipari mennyiségű hamvasító sampon. A jó hír hogy végülis sikerült. A rossz hír hogy mindez annyira tönkrevágta mindenféle ápolás ellenére hogy derékig érő hajjal indultam, fél éves lenövéssel vállig le kellett csapni annyira tönkrement de a fodrász poénkodott hogy még úgy 20 centit (minden ami szőkített maradt) még lenyesne ha hagynám de azt kértem csak azt vágja le ami abszolút menthetetlen. Máig annyira sz-a-r hogy az elmondhatatlan, festés után borzasztóan száraz, egy vak is azonnal meg tudja mondani tapintásról hol ér véget a "friss" és hol kezdődik a szőkített rész annyira tönkrement.

2016. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!