Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányos fiúk. Marad a tendencia?

Lányos fiúk. Marad a tendencia?

Figyelt kérdés
Napjaink tinilányai a lányosabb fiúkért őrülnek meg. A huszonéveseknél azonban a férfias típus a nyerő. Ha felnő a fiatal generáció, szerintetek ezek fiúk férfiasodni fognak, vagy marad a mostani helyzet és elfogadják a jelenlegi állapotot.
2010. máj. 2. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem férfiasodni fognak. Csak átmeneti, kamaszkori divatőrület, divathóbort a nagy részüknél, semmi más. Most épp ez a divat, bumm, ezért a nagy többség így öltözködik. Sajnos. Én 16L vagyok és rosszul vagyok ezektől a nőies fiúktól.

Persze vannak, akik nem divatból csinálják (ők vannak kevesebben), ők valószínűleg maradnak ennél a vonalnál huszonévesen is.

2010. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj, én rosszul vagyok az ilyen fiúktól. Beállított(általában festett vagy melírozott) haj, agyonszolizott vagy agyonnapozott, akkora napszemüveg h eltakarja a szemöldöküket, valami díszes öv, rózsaszín vagy valami élénk színű póló, a farmer feszül rajtuk mint 1 kis b*zin, vakuvillantós fénykép, semmi karjuk nincs, csontsovány de ez nekik a menő. Ja, meg az a ronda, kockás sál, óó a csillógóköves fülbevalót majdnem kifelejtettem:D én ezeknek mindig megmondom az őszintét h ne haragudj már de h nézel ki mint egy lány. De mindenkinek más a véleménye..valakinek pont az ilyenek jönnek be:S xd:D
2010. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak remélni tudom, hogy kinövik, mert én is rosszul vagyok tőlük :S

17L

2010. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek a vékony fiúk, de az ilyen szolis, napszemcsis, fotózkodó, fülbevalós srácok nem:S hosszú haj, csőnadrág, talán ennyi, ami nem olyan lányos, és jól néz ki.
2010. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy kezdenek nőiesedni a pasik, ez egyre csak durvább lesz ahogy telnek az évek. Mert a nőknek már most is mindent szabad ruhában, hajviseletben, mindenben és most erre mennek hogy ez fordítva is így legyen. Ami szerintem teljesen normális csak most még új és ezért nem tetszik sokaknak. Ez mindennel így volt.
2010. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!