Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 175 cm magassághoz...

Szerintetek 175 cm magassághoz 53 kg megfelelő? Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen modellalkatú lányok, mint én? :$

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, ti hol éltek, de szerintem ezek a méretek borzalmasak...175/42?? Nem kötekedésből, de ez borzalmasan kevés, min. 10 kg-t kéne híznod, hogy viszonylag normális alakod legyen...a 175 cm-hez a 65 kg lenne az ideális..de legalább az az 57-60..és az ilyen méretekkel rendelkező lányok is karcsúak! Nem értem..mire jó ez, hogy mindenki ilyen vékony..ez baromira nem egészséges.És ne higgyétek hogy ezért szebbek lesztek.
2010. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
175 cm-hez a 42 kg nemhogy kevés, de betegesen az! Engem már akkor kórházban kezeltek, amikor a 158 cm-hez voltam 42 kg... Milyen lehettem volna ha 175 cm-vel vagyok ennyi?! A saját lányom is megijedt tőlem akkor, ez egyszerűen kóros. 175 cm-hez a 65 kg lenne az ideális, bomba alakod lenne úgy!
2010. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen magas vagyok és ennyi kiló:) csak azt nem értem mért írják előttem h 42kg...53-at írtál. 65 ideális Jézusom...az már 1 szóval se mondható vékonynak, átlagosnak is sok. Fiúk sokszor megnézik a magas vékony lányokat, de ilyen téren fiúknál sok-más ízlés fordul elő.
2010. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!