Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 175 cm magassághoz...

Szerintetek 175 cm magassághoz 53 kg megfelelő? Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen modellalkatú lányok, mint én? :$

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túl vékony lehetsz, bár én lány vagyok:) van olyan fiú ismerősöm, aki csak ilyen lányokra bukik, van olyan is, aki kizárólag a formás, nőies csajokat szereti. Egyénfüggő.
2010. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magasságból és súlyból kell eldönteni, hogy bejössz-e?! Ez nonszensz. Befejezhetnétek már ezt a hülyeséget. Annyi minden más befolyásolja a véleményt. Lehet jó alakod, de ha a személyiséged, az arcod, a stílusod vagy akármid nem olyan, akkor hiába a jó alak. Felfoghatnátok már.
2010. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ajj...persze, hogy a belső a legfontosabb...

de csak arra voltam kíváncsi, hogy külsőre milyen típusok jönnek be a srácoknak...

2010. máj. 1. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs egy tipus! Mivel két nő sem egy forma és általában a nők 99% nem szűzen hal meg magányosan tehát valakinek tetszik. Te is találsz majd magadnak valakit! De ha hiznál plusz 50 kilót tuti akkor is találnál! S most itt nem csak a belső tulajdonságokról van szó egyszerűen van aki egy nagy mellű telt nőt lát szépnek más egy csont és bőrt van akinek csak a tökéletes alak kell van aki szereti ha a nő melle vagy fenek kisebb vagy nagyobb mint az átlagos!
2010. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a modell alkat = csont és bőr nő, tehát egyáltalán nem jön be és a barátaim 99 százalékának sem. Beteg egy divat a soványság, ráadásul csúnya is. Szerintem ezek a nők még egy gyereket sem lennének képesek kihordani. Egyik haverom szedett fel hasonló adottságú csajt, azt mondja, hogy szúrtak a csontjai, nagyon gáz volt, még a fenekét sem lehetett megmarkolni, mert nem volt mit. Régen ezeket elől deszka, hátul lécnek csúfolták.
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most azt várod, hogy dicsérjenek, hogy milyen jó az alakod?!

Amúgy szerintem kevés, egy ismerősöm is ilyen méretekkel rendelkezik, és csontsovány. rohadtul nem szép.

2010. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
teljesen jó. még talán egy kicsit vékonyka is lehetsz... én 167cm vagyok és 55kilo...igazából nem látszik, mert a cicimen meg a fenekemen van... ennek igazán örülök:D:D de azért egyik se orbitálisan nagy.... csak olyan szépen arányosan..:D
2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy nő nőies. A modell alkatú lányok cseppet sem azok.
2010. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolónak üzenem hogy a sovány csajok között is vannak szépek.Én 172cm/42kg vagyok.Szeretnék hízni egy kicsit,de nem mindenáron.Sok fiúnak így is tetszek:DDD

Szal szerintem sok fiúnak bejönnek a modell alkatú lányok.


14/l

2010. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez nem sovány csak simán vékony. és az nemronda...

én is 175 cm vok csak 4kg-al több. le akarok fogyni 50re. mindenki izél h anorexiás vok de ez nemigaz :D és am az a gond h nemtok lefogyni :S mer elég erős a csontozatom és izmos is vok kicsit igy maradok sztem ezen a mennyiségen

2010. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!