Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Száj pc kivétel. Beforr?...

Száj pc kivétel. Beforr? Mitől, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 éve, hogy beszúrták a száj pc-met(jobb oldalt lentre tetettem be).1 évig egy pötty volt bent, most egy karika van bent,de elég erősen gondolkozom azon, hogy itt az ideje, hogy eltávolítsam a pcmet.

Az lenne a kérdésem, hogy esetleg akinek van már tapasztalata a témában, eltudna esetleg engem látni pár hasznos tanáccsal a piercing nyomának eltüntetésével kapcsolatban?

Kenőcs?Valahol azt olvastam, használ a heg eltüntetésére használatos kenőcs. Contractubex gél talán a neve.Ez igaz volna?

Vagy ha begyullasztom tényleg begyógyul a helye? :D Elég beteg megoldásnak tartom,de ha beválik, hát megteszem..:D

Szerintetek így 2 év után mekkora esélye van annak, hogy begyógyul? :) Ha egy pötty maradna a helyén az nem zavarna, viszont egy lyuk már eléggé elszomorítana.

Válaszokat előre is köszönöm szépen! :)

19/L


2016. nov. 29. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, kend be szarral, hogy begyulladjon, akkor biztos nem marad meg a helye! ISTENEM!

Vedd ki, aztán beforr, egy pötty fog látszani a helyén.

2016. nov. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs kitágítva, akkor nem lesz lyuk a helyén semmiképp, hisz egy kb- 1 mm átmérőjű lukról beszélünk. Tehát akár beforr-e, akár nem, nem hinném, hogy látszana, hogy lyuk vagy pötty.

Az, hogy beforr-e, emberfüggő szerintem, nekem a fülemben három lyuk van, egyik félig beforrva, kettő meg teljesen nem, pedig nem hordok egyikben sem fülbevalót. :) Nem hinném ,hogy begyullasztani meg akármit kenni rá okos lenne, előbbiből komoly, maradandó bajod lehet, utóbbi meg nem hiszem, hogy nagyon hatna, hiszen már nem egy friss seb.

2016. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!