Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem röhejes, amikor...

Csak nekem röhejes, amikor egy szépségversenyen részt vett nő azt nyilatkozza, hogy keményen dolgozott és azt hiszi, hogy az eszéért esett rá a választás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne nézz szépségversenyt, ha ez ennyire kiborít...
2010. ápr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már teljesen közömbösen nézem ezeket a hülye p.csákat...


Mit dolgozott keményen? Sok befolyásos faszival feküdt le? Sok arcpakolást kent fel? Nem evett, hogy vékony maradjon?


Jól van már...


Én keményen dolgozom. Alig van néha 10 perc szünetem.


De szerintem is nevetséges, hogy sokan azt hiszik azért jutottak el odáig, mert annyit tettek érte és mert ügyesek voltak. A lófa.szt!!!!!!

2010. ápr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kijelentés számomra is elég nevetségesen hangzik.

Azt, hogy valaki diétázik/megfontoltan étkezik, és sokat edz, na meg persze szépségszalonokban kolbászol, -ja és ki ne felejtsük a koreográfiák betanulását, meg a versenyekkel együttjáró "nehézségeket"-, senki ne nevezze kemény munkának. Egy átlag ember munkájához képest legalábbis semmiképp!

2010. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
09:58-as vagyok: még egy gondolat -> plusz azt még hozzátenném, hogy sok "átlagos" ember napi 8 (ha nem több) órás munka mellett ugyanúgy eljár edzeni, helyesen táplálkozik, netán még valami tanfolyamon is képzi magát; na erre már lehet mondani, hogy keményen dolgozik.
2010. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!