Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem eri meg a Glamour...

Miert nem eri meg a Glamour napokon vásárolni? Többen ezt állítják itt.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert most olyan dolgokat is megvesznek az emberek amire valójában nincs szükségük.
2016. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van.
2016. okt. 3. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

#1 Szerintem ez nem igaz...vagyis nyilván vesznek az emberek olyan dolgokat amire MOST nincs szükségük, de előbb utóbb biztos kelleni fog, és akkor nem kell a boltba rohanni érte.

Szerintem például nagyon megéri Glamour napokon vásárolni.

2016. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengetegen vannak és az ember idegrendszerét kicsinálja (várakozás, lögdösődés stb...).
2016. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

- nagyon sokan vannak és agresszívak az emberek

- hamar elfogynak a dolgok, ha nem mész időben

- néha direkt leakciózzák pár száz forinttal a cuccokat, a kupon pedig akciósra nem érvényes, így hiába van egy 50%-os kuponod pl, ha gyakorlatilag nem tudod felhasználni

- vagy a fordítottja: felárazzák a dolgokat pár nappal előtte és hiába váltod be a kupont, kb alig lesz olcsóbb, mint a eredeti


DE ettől függetlenül nekem megéri, mert sokmindent veszek 50%-20%-30%-al és még így is spórolok.

2016. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. okt. 3. 19:41
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem baromira nem éri meg végigállni a sort, az agresszív, idétlen embereket elviselni, kezelni, és azt a tömeget kibírni azért, hogy olcsóbban vegyél valamit. Ha tényleg szükséged van valamire, akkor használd ki a kupont (nekem a DM-es tavaly pont jól jött, sok cuccom elfogyott akkoriban), de szerintem baromi ostoba dolog csak azért megvenni valamit, mert van rá valami leárazás. Leárazás mindig van, ahhoz nem kell glamour nap :D
2016. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem van előnye és hátránya is. Én nem szeretek olyankor vásárolni, de van, amikor elmentem, mert volt olyan ajánlat, ami kihagyhatatlan volt (pl. féláron Max Factor alapozót, L'oreal termékeket máskor nem nagyon lehet kifogni). De az tuti, hogy frekventáltabb boltokban bazi nagy a tömeg, nem jó élmény a vásárlás... plusz ugye sürgetnek, lökdösnek, ilyenkor az ember hajlamos megvenni olyat is, ami nem is jó neki, de már unja meg elege van (főleg ruhát). Van csomó olyan ajánlat is, aminél jobbat simán kifog az ember év közben is bármikor, ha nyitott szemmel jár (főleg karácsony után és nyáron). Sokan meg az apróbetűs részre sem figyelnek oda, aztán hoppá, kiderül, hogy akcióval nem kombinálható, csak a gyerekruhákra van, csak 15.000 Ft felett és sorolhatnám.
2016. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem még akkor is, ha az 50% sem 50%. A Glamour napok előtti héten hirtelen több helyen feláraznak mindent. Tavasszal kifejezetten feltűnő volt, főleg mert egy adott régóta vágyott terméket szerettem volna.
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem megéri. régiek a pulcsijaim, nadrágra, átmeneti kabátra is szükségem van, szeretném is feldobni a ruhatáram, ezért jóhogy glamour napokon fogom megvenni...

az meg hogy megvesznek olyat, amit amúgy nem vennének, az a saját hülyesége mindenkinek. nem tart senki fegyvert senki fejéhez, hogy ezt most vedd meg. rajtad múlik, hogy meg tudod-e állni...

a tömeg az egyedüli, amit én se bírok. de ez mindenkinél egyéni megítélés kérdése, hogy megéri-e azt a nem tudom hány ezer forintot neki az az idő. nekem pl megéri, mert egy délutánom megy rá, de spórolok...

2016. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!