Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket vegyek Glamour napok...

Miket vegyek Glamour napok alkalmából? Mit tanácsolnátok? Aki ír azt felpontozom

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szempillaspirált, púdert, alapozót, korrektort, rúzst, ami jó. Milyen márkákat tudnátok mondani?
2016. szept. 16. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

-szempillaspirál loreal miss manga

én nagyon szeretem mert könnyű használni és nem ken össze mindent

alapozó :

- Olcsóbb kategória: max factor cc krém

drágább: isadora (ez olyan 9ezer ft) mac (ez nem tudom mennyibe kerül de sztem ez is kb annyi mint az előző )

- púder: én avonosat használok de a catrice all matt plus(?) vagy valami hasonló nevű púderére azt mondják hogy jó

- korrektor: manhattan, catrice camouflage

- rúzs: isadora ( a mattok jók) egy rúzshoz képest jó a tartóssága ára kb 3ezer

pupa: folyékony rúzs, ez is középár, a mattok tartósak, a vízállok (waterpool) annyira nem ( vagyis evéstől lejön)

mac-et nem ajánlok nekem nem vált be

2016. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szempillaspirálból én a maybelline the colossial volum express-t szeretem a legjobban (az a sárga) :D

korrektorból tényleg a catrice camoutflage az egyik legjobb:)

2016. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szempillaspirából próbáld ki a Lovely Curling Pump Up-ot,de a Maybelline Lash Sensational és a L'Oreal Miss Manga is nagyon jók.:) Púderből én a Max Factor Creme Puff púderjét,illetve a Rimmel Stay Matte-t ajánlom.:) Alapozóból nekem a Revlon vált be,csak nem tudom,hogy boltokban árulják-e(neten tuti).Korrektorból a Catrice Camouflage(mind folyékony,mind krémes változatban)verhetetlen.:) Rúzsból én az Astornál maradok mindig,a Soft Sensation LipColor Butter-jeik nagy kedvenceim,de a Rimmel rúzsok sem rosszak.:) Illetve Catrice és Essence rúzsokról is meglepően jókat olvastam.Jó vásárlást! :)
2016. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!