Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napokon töltik a...

Glamour napokon töltik a polcokat, nincs hiány semmiből?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ááááá... ez szép lenne.

Én egyszer Garnier micellásat nem tudtam venni, meg a DM-ben teljesen le voltak fosztva a sminkcuccok. Alapozó csak a legsötétebb volt, púder 0 db.

Első nap kell menni reggel. DM-ben már 5-én is tudsz vásárolni.

2016. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 5-én nem tudok menni, esetleg csak 6-ikán, vagy 7-ikén. De amúgy sem az ilyen nagyon olcsó dolgok érdekelnek, mint pl. Essence, Catrice. Ha valamivel drágábbat akarok venni, abból is hiány van?
2016. szept. 16. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazán drága dolgokat akkor sem kapkodják el.

De persze arra sincs garancia, hogy mindenből lesz még, amikor te odaérsz.

Már csak azért sem, mert ha nincs is ilyen kupon nap, akkor sem mindig elérhető mindenből a teljes színpaletta.

2016. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drogériás cuccra gondolsz? DM, Rossmann, MÜller? Mert ott a drágább cuccokat is lefosztják általában, mondjuk Müllerben van 10e Ft feletti pl alapozó, abból szokott lenni azért.

Vagy a parfümériákban sem kapkodnak el mindent, mert ugye hiába olcsóbb így 3000 Ft-al mondjuk, ha így is 15e.

2016. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam mint L'oreál, Bourjois, Maybelline, Artdeco. Ezekből a márkákból terveztem dolgokat vásárolni. De akkor igyekszem legalább 6-ikán vásárolni menni.
2016. szept. 16. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Vásárlói szemmel könnyű mondani, "jaj nem töltik", "jaj nincs kint ebből meg abból se", de egyszer dolgozzatok Glamour vagy Joy napokon egy boltban... Iszonyú embertömeg van, senki nem talál meg semmit (pedig ott megy el mellette 6x), rossz kupont hoz, a kasszánál kezdi el kivágni a kuponokat (!!), és akkor még ezek mellett legyen minden feltöltve.
2016. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!