Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömgomba vagy vitamin hiány?

Körömgomba vagy vitamin hiány?

Figyelt kérdés
Egy ideje a lábamon a nagy körmöm elég sárgás és vízszintesen a közepénél berepedt, ugyanígy a másik lábamon is. Olvastam hogy a körömgombánál a köröm alól szemcsés bőr morzsalék jön ki, de nekem nem, viszont vitamint nem szedek szóval azért gondoltam a vitamin hiányra. Vagy esetleg lehet hogy cipő miatt ilyen? Nem rég vettem egy új cipőt mert az előző nyomott és meleg volt az új meg szellős és nem nyom. Elmúlhat ha szedek vitamint?

2014. jún. 1. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
elmúlhat, ha elmész bőrdokihoz... ez bármi lehet. Ha gomba, akkor meg nem fog meggyógyulni a vitaminoktól.
2014. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kétlem, hogy ez vitamil hiány. A vitamin hiány általában kis fehér kör, illetve hosszúkás csík, vagy ovális alakban jelenik meg a körmön. Ha sárga, az már régen rossz. Irány a doki!
2014. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt körömgombám, a szemcsés morzsalék, amit írtál, csak később jelentkezik. Ugyhogy lehet akár gomba is, időben el kell menni orvoshoz vagy el kell kezdeni kezelni. Az mondjuk érdekes, hogy mindkét lábon egyszerre és ugyanugy jelentkezett.. így lehet akár a cipő is
2014. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát a lábam elég érzékeny a cipőkre mert már volt rajta szemölcs is, viszont arra is mondják hogy fürdöbe is el lehet kapni szóval ami terjed azt elkapom...:/ Ha ennyi tünet van akkor is muszáj orvoshoz menni vagy lehet venni gomba elleni kenőcsöt? Ha esetleg mégsem gomba és úgy használok rá szereket lehet belőle baj?
2014. jún. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!