Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kopik a körmöm hajmosáskor?

Kopik a körmöm hajmosáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Eddig sosem érdekelt az ilyesmi, de újabban kitaláltam, hogy a körmömön (is) élem ki a művészi hajlamaimat :D


Az a gond, hogy egy idő után elkezd ugye lenőni meg a teteje kopik egy picit (de még nem vészes) és ekkor van a probléma:


Hajmosáskor, amikor beletúrok a hajamba, érzem hogy pár szál beakad a picit levált lakk és le is válik pár darab a körömlakkból.


Lehet valamit tenni, hogy ezt elkerüljem?

Segít, ha ráfestek egy réteg átlátszót?



2016. szept. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima átlátszó helyett és rendes fedőlakkot ajánlanék. Az is átlátszó ugyan, de más az összetétele, ezáltal tartósabb is. Van belőle matt hatású is, ha épen ahhoz van kedved.

Egyébként én is a körmeimen élem ki a művészkedést. Én elkezdtem géllakkozni, mert úgy nem kopik le soha és nem lesz csúnya.

2016. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kend fel egészen a bőrödig, próbálj meg egy ici-pici, alig észrevehető helyet hagyni a körmöd és a bőrke közt (tudom milyen nehéz, de ha kitartóan próbálkozol, kellő türelemmel rendelkezel akkor idővel nem fogod ezt a "hibát" elkövetni). A műkörmösök sem kenik fel egészen a körömágyig, pont emiatt.
2016. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Használj fedőlakkot, sokkal tartósabb lesz tőle a körömlakk, illetve ezt kend újra kb. 3 naponta és nem fog beleakadni a hajadba.
2016. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!