Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimtölcsér, vagy intimkehely...

Intimtölcsér, vagy intimkehely tapasztalat?

Figyelt kérdés
Engem leginkább abból a szempontból érdekelne, h elég hajlamos vagyok főleg gombás fertőzésekre,különösebb indok nélkül(nem nejlontangába intimdezodorálom magam egész nap a nyilvános mosdókban.:p) Aki hasonlóan áll,és használ cup-ot,leírná ezzel a tapasztalatait? Bármi kis észlelés,észrevétel hasznos lenne. :) Köszönöm!

2016. szept. 6. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm használja, pont a minap beszélgettünk erről a témáról. Én is nézegetem már egy ideje, de teljesen véletlenül derült ki, hogy ő ilyet használ és nagyon meg van vele elégedve. Annyit mondott, hogy sokszor volt gombás fertőzése, mert hajlamos rá, mióta a tölcsért használja, azóta ezek a problémái megszűntek. Ha erősebb a vérzése, akkor a munkahelyen egy kis üveg vizet visz be a mosdóba és azzal kiöblíti, de ez kb. egy nap, a többi napon kibírja egész nap, csak otthon veszi ki. Illetve bármilyen erősségű vérzés esetén lehet használni, akkor is, ha még nem jött meg, de már lehet rá számítani, akkor csak beteszi. Viszont meg kell tanulni felhelyezni, hogy ne szivárogjon.
2016. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Igen, a használati tapasztalatokról már jó sokat olvastam,de erre egy használó sem tért ki,és ez ami tényleg érdekel. Ezen áll vagy bukik a dolog nálam.:D Várok még tapasztalatokat a gombával kapcsolatban! :p
2016. szept. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!