Epilátor olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kissé tapasztalatlan vagyok ebben a témában ezért is írom ide ki. Próbáltam már több féle szőrtelenítő módszert, borotvalást, elektromos borotvám is van, jól működik, de a probléma vele, hogy Legkésőbb 1 hét után újra kell borotválnom. Gyantát,balea dm- eset, az sem igazán vált be. Lehet csak én csináltam rosszul :/ szeretnék venni egy epilátort. A probléma az, hogy nincs sok pénzem. Max tízezret tudnék rá költeni. Anyutól nem szeretnék pénzt kérni, mert tudod hogy szükség van a pénzre, nem mondom hogy szegények vagyunk, de sok pénzünk sincs. Tehát tudnátok ajánlani 10000ért jó epilátort? Gondolom ennyiért nem igazán lehet kapni. De azért kíváncsi lennék. Bocsánat a hosszú leírásért. 16/l

2016. júl. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy sima Philips Satinelle-em van, szerintem azt 6-7 ezerért lehet venni, soha se volt semmilyen gondom vele. Az első is ilyen volt, de az elöregedett a 10 év alatt, a műanyag kapcsolója törött el :D Ezt is már 4 éve nyúzom, szerintem ár-érték arányban tökéletes.


[link]

2016. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként menny ideig tart ezzel egy epilálás.? Milyen időközönként szükséges újra epilálnod? :)
2016. júl. 18. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én epilálni 2-3 naponta szoktam. Borotválni is, szóval nincs különbség. Csak épp az epilátor kitépi a szőrt, ezért fájdalmasabb és nem egyszerre nő vissza, ezért kell gyakran. Én maradtam a borotvánál végül. Az legalább nem okoz szőrbenövést és gyors is. Epilálni 2 lábat olcsó epilátorral kb fél óra. Borotválni 1 perc. Nekem nem mindegy...

Amúgy a legjobb epilátor márka a Braun, szóval azt érdemes venni. A Philipset sokan szidják. Nekem sem vált be.

2016. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kibírom 3 hétig is epilálás nélkül. Jobb, mert nem kell állandóan azzal foglalkoznod, mint a borotvánál hogy szőrös a lábad, és állandóan szőrteleníteni kell. Nekem Braun Silk Epil 1-em van, 6000 forintért vettem, nekem bevált.
2016. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem hetente egyszer elég epilálnom, pedig nagyon szőrös, mediterrán típus vagyok. Tegyük hozzá, hogy immár 14 éve csinálom, lehet, hogy ritkult is azóta. Abban igaza van a 2.-nak, hogy nem egyszerre nőnek vissza a szőrök, de nem probléma, mert nem feltűnő kifejezetten (persze nekem a lábam elég barna hozzá).

2016. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt elfelejtettem leírni, mennyi ideig tart leepilálni. Amikor hetente csinálom, az lábanként negyed óra.
2016. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Meg is nézem ezeket az epilátorokot :)
2016. júl. 19. 10:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaki használt már Rowenta EP1031F0?
2016. júl. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!