Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítő krém?

Intim szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy már van intim szőrtelenítő krém, és hogy van akinek már bevált, de azt is hallottam, hogy ezekbe a krémekbe vegyszerek is vannak! Én viszont csak bikinivonalon akarom használni, így is "veszélyes"? Megköszönném ha írnátok tapasztalatokat! Előre is köszi!

(hónaljamon már használtam krémet, allergiás reakció nem volt)



2016. aug. 25. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki maga tudja, hogy szeretné használni vagy sem. Én nem vállalom be, mert egy olyan kémiai anyag ami lebontja a szőrt, mit képes tenni a bőröddel vagy bármi mással amivel érintkezik. Szóval semmiképp nem a legjobb megoldás, de fájdalommentes, és szerintem sokan ezért választják.
2016. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért választja bárki is, a borotvával ugyanazt a hatást el lehet érni, kevésbé árt, nem környezetszennyező, nem vegyi anyag, nem árt a bőrnek. Akkor meg? Inkább borotva, olcsóbb is.
2016. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok borotvát használni, mert hallottam, hogy valakinek vérzett utána a szőrtüszője, meg, hogy begyulladhat!
2016. aug. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!