Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólunk? (kép)

Mit gondoltok rólunk? (kép)

Figyelt kérdés

Mivel annyira szeretjük a GYK-t ezért gondoltuk kikérjük a véleményeteket .

Mit gondoltok rólunk?? Kinek ki tetszik jobban??

Nyugodtan írjátok le a véleményeteket , az se baj ha sértő az igazat szeretnénk hallani!!

Köszi


[link]


2010. ápr. 20. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem pont attól vagytok érdekesek (nagyon jó értelemben), hogy nem a tipikus csücsöritős tucat ribik vagytok. Nagyon aranyosak vagytok:)
2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

A piros pólós lány szól most hozzátok:

utolsó előtti válaszoló:

nem fogom magam azért sminkelni , nem fogok azért kivágott felsőt húzni, azért nem vágatok másik hajat és azért nem fogom ékszerekkel telerakdosni magam ékszerekkel mert nem akarok TÖMEGLÁNY LENNI....Nem vagyok cicababa.Karatézok és ahhoz a sporthoz egyáltalán nem illenek az ékszerek és a smink.Soha nem voltam lányos lány , fiúkkal nőttem fel.Mindenki másmilyen...habár a mai tinik igazán hasonlóak ...póthaj,smink,műköröm,kivágott felsők,magassarkú,miniszoknya...Se engem se a barátnőmet nem ez jellemez!

Inkább egy laza dorco mintsem egy magassarkú.

Ez a válasz a feleletedre.!

Ja és köszi a válaszokat!

2010. ápr. 20. 17:04
 13/24 anonim ***** válasza:
10%
anyám, azt hittem 40-50 évesek vagytok!
2010. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
3%
nagyon gáz ez a hajszárítós pózolás.
2010. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
7%

hát ez rohadt gáz kép xD

nem akarsz tömeglány lenni? attól még h ha igényesebben öltözködnél nem lennél tömeg.

2010. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanmár !!.... Miért szivatjátok őket ? Tucatlányokat akartok belőlük csinálni vagy mi ?


Egy intelligens ember sokkal jobban értékeli az ilyen lányokat ( sportosak, viccesek, talpraesettek ), mint a tűsarkos, trendi öltözetű cicababákat. Lepontozhattok, nem érdekel különösebben


Amm, sztem a kérdezők meg tartsák meg ezt az egyéni stilust ! Az, hogy mennyinek néztek ki nem számit, nem veletek van gond, csak ez az egész világ elvan már torzulva


Ennyi

2010. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
Énis azt hittem h olyan 35 éves ikrek vagytok 2-3 gyerekkel:) neharagudjatok:) am télleg nem vagytok tucatok csak kicsit furik amugy ari kép és a piros polósnak jó a körme ami láccik belölle
2010. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes kép! :) Tényleg idősebbnek tűntetek, én olyan 20 körülre tippeltelek volna mindkettőtöket. De gondolom ez csak a rossz megvilágítás miatt lehet.

Egy dolgot azért vegyetek számításba, főleg a "piros pólós lány": Azért mert valaki tűsarkút visel, vagy sminkel, esetleg póthajat hord még nem kell leszólni és "tömeglánynak" titulálni. Tudom, tudom sok az ilyen stílusú lányok között a "tucat ribi" (azt hiszem a Ti korosztályotok így hívja), de nem végérvényesen igaz mindenkire. Remélem szereztek majd ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalatot.

Üdv: egy tűsarkú imádó "szőkenő". ;)

2010. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

amikor először elolvastam a kérdést, azt hittem két plázacica lesz a képen. megnéztem, a bal oldali 30, a jobb oldali mondjuk a nagynénje, 45. de helyes kép, aranyosnak tűnnek.


de csak 14-15 évesek vagytok??? ez nagyon meglepő.

2010. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

jaj drágám nem kell úgy aggódni, ti kértétek, hogy írjunk véleményt és én megtettem

ha nem tetszik a kritika akkor az már a te bajod viseld el, hogy kb 30- nak néztelek (nem csak téged)

ha tudni akarod (bár nem hinném) tornacipőt, egyszerű pólókat hordok és mégis csajosan nézek ki és nem néznek 30- nak

ékszermentesen élek, mert nem tudnám elviselni, sminkből is csak keveset használok, de az is a természetes adottságaimat emelik ki

nem mondtam, hogy kötelező azt tenni amit írtam, én csak segíteni akartam, de ha nem hát nem

2010. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!