Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nna mit gondoltok rólunk? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nna mit gondoltok rólunk? Nem vagyunk épek, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel régen nagyon szerettük egymást, aztán azóta vannak gondok, és pl. össze szoktunk veszni, a lány ilyet ír, hogy soha többet nem írok neked, soha többet nem beszélek veled, soha... én 3 napra írok, ő meg elkezd velem beszélgetni, mintha semmi sem történt volna, aztán kedvesen viszonyul hozzám, én meg elég hűvös vagyok. Megint összezörrenés, én mondom, hogy nekem ebből elegem van, szia. Pár napra rá megkeresem, hűvös velem. Megint szünet... Aztán megint elvagyunk, néha még képeket is cserélgetünk, mutogatunk egymásnak, sztorikat mesélgetünk, kicsit flörtölünk, tök jól elbeszélgetünk. Van, hogy egyszerűen lekoptat, és azt mondom, szomorúan, jó, oké, szia.. Ekkor pedig azt mondja, hogy várjak, ne menjek.. De ez így megy. Nem tudom. Én nem vagyok normális, vagy Ő? Vagy semelyikünk?
2010. febr. 28. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
na de margit, nooooormális?:D
2010. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
terhes vagy
2010. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
tits or gtfo
2010. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Döntsétek el mit akartok és kész..
2010. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Kanye West -Stronger
2010. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Valami van a levegőben.Tele van az msn szerelemmel... :-D Most komolyan,a szerelmesek szokták ezt csinálni,akik belezúgtak egymásba,és élvezik a húzd meg,ereszd meg játékot.Jobb tippem nincs.
2010. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy ez megy.. Lássuk.. 2-3 hónapja... És már kezdek kikészülni idegileg. A lány is, elvileg.
2010. febr. 28. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem járni akkar veled csak barátkozni, mért írsz neki ha leakkar koptatni, feltünt hogy csak te keresed őt.

Ha már szarúl érzed magad egy kapcsolatban szakíts, ne menny mindig visza szerintem a csaj is azért ilyen mert megkavarod a fejét. Összevesztek és pár napra rá te felkeresed és se ő se te nem tudja feldolgozni a szakítást.

2010. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek be ezt, mert baromság. Egyikőtök se százas ha ezt még soká akarjátok csinálni.
2010. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az első 5 válasz aztán ku**a értelmes volt:D

Nem mintha az enyém nem lenne az!

2010. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!