Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vans táskák mennyire időtállóa...

Vans táskák mennyire időtállóak? Bírják a rendszeres használatot?

Figyelt kérdés

Valakinek van esetleg ilyen táskája? [link]

Úgy látom nagyobb fazon, elférne benne pár könyv meg füzet?



2016. aug. 11. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a "klasszikus" alakú táskájuk van meg, azt hordtam tavaly egész évben és még most sincs semmi baja. :D
2016. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a típus van meg, tavaly óta. [link]


Azóta is ugyanúgy néz ki,mint amikor megvettem pedig nem kímélem szerencsétlent. Szeretem,mert jól meglehet pakolni és kényelmes is.

Tuti elfér benne jóóóóó pár könyv és füzet is,mert 23 literes ( az enyém 'csak' 22 és lány létemre van,hogy a fél életem kiköt benne ). :D

2016. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

kedden jön :) köszi szépen ;)

2016. aug. 12. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szolid egyszínűt vegyél, évekig tartós lesz és nem avul el a divat miatt.
2016. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hasonló fazonú van és nagyon sok minden elfér benne, és jól bírja. Én egy évig használtam és nem lett semmi baja,tovább is tudnám használni viszont én nem visszafogott színűt választottam és már szeretnék újat amit több évig is tudok használni mert mindenhez megy :)
2016. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!