Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hajfestékmárka a...

Melyik hajfestékmárka a legjobb? Ami nem kopik, sokáig tart a színe, és jól fogja be a hajat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Alfaparf
2010. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is :)
2010. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire gondoltam, amit szinte minden boltban meg lehet venni. Tudom, hogy azok nem a legjobbak, de a rosszak között is kell lennie egy jónak...
2010. ápr. 18. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába tart sokáig a színe a hajad nő. Vagyis ha a festék szuper nem kopik akkor is 3-4 hetente be kell festenem a hajam a lenövés miatt
2010. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Itt nálunk van egy üzlete a Százszorszép üzletláncnak, ott lehet kapni 300(!!!) Ft-ért hajfestéket, azt hiszem Mystic a neve.

Nagyon ratyinak néz ki, a dobozán helyesírási hibák vannak, és feltűnően olcsó, nem cosda, hogy elsőre mindenki menekülőre veszi a figurát - én is azt tettem.

No de egyszer anyukám hazaállított 4 doboz ilyennel (annyi festék kell a fejemre, nagyon sok a hajam), és hát ha már megvette, akkor fel kellett használni, mert nem álltunk olyan jól, hogy elpocsékoljuk.

Előtte Kallos-t használtam, mert a fodrászom is azt kent rá legelőször...

Hát mit mondjak... Beleszerettem ebbe az olcsóságba... Gyönyörűen befogta a hajamat, é ha valamiért nem sikerül 6-8 hetente hajat festenem, csak később, akkor nem kopik vörösesre mint a Kallos, hanem gyönyörű hollófekete marad... Jó, persze lenő, de az ellen nem tudok mit csinálni, azért kell újrafesteni.

Mióta ezt használom, jelentősen javult a hajam állapota is, mert nem kell minden festéskor az egészet bekenni, mert nem kopik ki, hanem elég csak a tövét bekenni.

Én nagyon imádom :) És az ismerőseimet is kezdem rászoktatni, eddig egy ember volt, akinek nem tetszett az eredmény (pedig szebb volt, mint a régi festékével, csak tudta a festék árát... Kicsit sznob emberke :D)

Egy próbát talán megér :)

2010. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a garnier 100% colort szeretem, szép és tartós.
2010. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!