Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítésre ( arc) van...

Szőrtelenítésre ( arc) van valami bio dolog?

Figyelt kérdés

Sajna egy ideje ( gondolom hormonális változások miatt) bajusz, és áll alatt erős lett a szőrzetem. Ami kapható, még a legszenzítívebb bőrre való arcgyanta is borzalmas kiütéseket okoz, és napokig úgy érzem, é sajnos úgy is látszik, mintha égési sérüléseim lennének. Szőrtelenítő krémekkel ugyanez a helyzet.

Sok otthoni szépségápolási tippeket ajánló oldalakat néztem, de erre nem találtam választ.



2016. máj. 29. 08:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, lány vagyok, nem írtam ki. Szóval borotva nem jöhet szóba.
2016. máj. 29. 08:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jöhet szóba a borotva? Én azt használom egy ideje, pont ugyanezért. Amúgy csak a csipesz marad, esetleg megpróbálhatod hogy kozmetikus csinálja a gyantát, hátha ügyesebb.
2016. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a borotvától félek, mert akkor talán még jobban megerősödik. Kozmetikusnál már régebb voltam, az eredmény nem túl hatásos, és sokba is került. Gondoltam, hogy a drogériákba kapható gyantacsíkok jól lesznek, de mivel úgy nézek ki tőle, mint akinek felrobbant valami az arca előtt, így ez is kizárva. Nem tudom, nem létezik valami házilag elkészíthető kence, ami ha nem is örökre, de tartósan kiírtja a szőrt? : /
2016. máj. 29. 09:32
 4/8 A kérdező kommentje:
A hagyományos epilátort is próbáltam ( ami elvileg lábra van), de úgy fájt, hogy a könnyem csorgott. A csipesztől meg szálanként azt hiszem ordítanék is... Csak van valami megoldás? Lassan már sminkkel sem tudok segíteni, mert mintha egyre erősebb lenne, és nem világos, hanem sötét a szőr. :( :(
2016. máj. 29. 09:36
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

borotva. Vannak ilyen nagyon pici, arcra való borotvák, nem lesz erősebb a szőr tőle.

[link]


az arcod ne irritáld gyanatával inkább.

2016. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez érdekes! Képet látok most csak amit küldtél, ilyen hol találhatok? Megpróbálnám.
2016. máj. 29. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán használhatsz borotvát. Attól NEM lesz erősebb a szőröd. Bár szerintem fura lehet egy borostás lány :D

Amúgy meg ott a cukorgyanta. Üzletben is lehet kapni, de otthon is egyszerűen elkészíthető. És attól legalább ritkul a szőröd is.

2016. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arcra nem szabad gyantacsíkot használni, oda cukorgyanta, elasztikus, sima meleggyanta jó. Attól semmi baja nem lesz a bőrnek ha megfelelően használják. Cukorgyantát otthon is főzhetsz. De fodrászkellékesben is csak 400 ft egy tégelyes meleggyanta, ami kb elég egy évre is. Próbáld ki.

Nekem mondjuk a csipesszel szedés a leggyorsabb, és az kevésbé is fáj.

2016. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!