Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt az a dolog, amitől...

Mi volt az a dolog, amitől gyorsabban nőtt a hajad?

Figyelt kérdés
Ricinusolaj kivételével :)
2016. máj. 12. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

En azerencses tipus vagyok es nagyon gyorsan no a hajam vagnak belole 2 het utan visszanott de probald meg h nem vasalod meg ilyenek olvass utana hogy esetleg milyen etelek segitenek ebben meg menj el fodraszhoz es tobbszor vagass keveset es evy ido utan gyorsabban fog noni

Elore szolok hogy ez akar evekig is eltarthat mire sze hosszu lesz

2016. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sörélesztő tabletta. (B-vitaminokat tartalmaz.)
2016. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én egy lovaknak kifejlesztett gyógysampont használok és ez nem vicc

Csak gyógynövényeket tartamlaz, mint pl.: dió, csalán stb. Amióta használom rengeteget dúsult a hajam, megerősödött és nőtt is. Az illata is nagyon kellemes. Nekem bejött.

2016. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Masszírozd a fejbőröd fejjel lefelé lógva napi 5-10 percet. Nem próbáltam, de ezt gondolom legértelmesebbnek, leghatásosabbnak.
2016. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan növő haj a cél akkor étkezz és élj egészségesen. A hajad is legyen egészséges, ne árts neki semmivel. Bio cuccokat használj csak rá. Ennyi a titka.
2016. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!