Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a errol a...

Mi a velemenyetek a errol a testrol?

Figyelt kérdés

Fokeppen noi velemenyekre vagyok kivancsi, hogy mit gondoltok errol a testrol... eppen eleg, vagy pedig lehetne meg egy kicsit tovabb dolgozni rajta? Most mondhatnam, hogy az egyik ismerosom es stb de nem. Valojaban azert tettem fel a kerdest, mert jelenleg igy nezek ki es meg mindig nem vagyok elegedett magammal es felek, hogy ez az elegedettseg nem is fog valtozni, mert valami hibat mindig talalok magamon. Viszont az ismeroeseim mind azt mondogatjak, hogy alljak le az edzessel es csak tartsam szinten magam, mert kesobb mar "undorito" lesz. Szoval ezert is teszem fel a kerdest, anonim, hogy igy talan objektivebb kepet kapok.

link: [link]


2010. ápr. 10. 02:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bőven elég, innen se előre, se hátra.


17L

2010. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mindenkinek! Igazan jol esett ilyen kommenteket olvasni. Es igy legalabb az onertekelesem is helyre kerult egy kisse... Az edzest folytatom, de innentol inkabb a szalkasitas fele iranyultan.
2010. ápr. 10. 16:57
 13/14 anonim ***** válasza:

nagyon szexi :D pont jó vagy így:D

16/L

2010. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is így pont jó vagy! Ennél tovább ne menj, hidd el a csajoknak nem tetszik a túlgyúrt test! :)

Legyél elégedett magaddal, szexi vagy!

2010. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!