Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a errol a...

Mi a velemenyetek a errol a testrol?

Figyelt kérdés

Fokeppen noi velemenyekre vagyok kivancsi, hogy mit gondoltok errol a testrol... eppen eleg, vagy pedig lehetne meg egy kicsit tovabb dolgozni rajta? Most mondhatnam, hogy az egyik ismerosom es stb de nem. Valojaban azert tettem fel a kerdest, mert jelenleg igy nezek ki es meg mindig nem vagyok elegedett magammal es felek, hogy ez az elegedettseg nem is fog valtozni, mert valami hibat mindig talalok magamon. Viszont az ismeroeseim mind azt mondogatjak, hogy alljak le az edzessel es csak tartsam szinten magam, mert kesobb mar "undorito" lesz. Szoval ezert is teszem fel a kerdest, anonim, hogy igy talan objektivebb kepet kapok.

link: [link]


2010. ápr. 10. 02:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Csinálj egy olyat is, ahol leengeded a karod! Így nem lehet megítélni a mellizmodat.
2010. ápr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is allj le, igy marha jol nezel ki, de ha meg jobban felpumpalod magad, akkor inkabb ronda lesz, mint szivdogleszto:)

16/L

2010. ápr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hmmm.... szerintem nagyon jól nézel ki most is.De ha edzeni akarsz még akkor edz. :)

De mondom most is jó! 10-ből 10 pont !!! :)

24/L

2010. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Teljesen jó így ahogy van, maradj a szinten tartásnál. Ha tovább folytatod, eléred az undorítót. Tökéletes a tested, apróbb hibák mindenkin vannak, azokért lehet valakit szeretni, így lesz egyéni. A férjem szem melletti ráncaiért például odáig vagyok :) 28/L
2010. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit mondok: reggeli felüdülés ez a kép. :) 10/10

20/L

2010. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem se növeld tovább magad, inkább dobj le 4-5 kilót, szerintem marha jól néznél ki egy kicsit szálkásabban. :)
2010. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem is jó alakod van!

ne legyél túlizmos az tényleg ocsmány.

egyáltalán nem értem miért vagy elégedetlen magaddal,ha tükör elé lépsz nem a hibákat kell keresni ,hanem azokat a testrészeidet amik tetszenek.

Továbbra is folytasd az edzéseket hogy jó kondiba legyél!

2010. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó alak... :D
2010. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó :)
2010. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez így pont jó! Ennél nem kell több, az már sok lenne. 10/10

22/L

2010. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!