Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány, járnátok vele?

Figyelt kérdés

Nem társkeresés céljából csupán kíváncsiságból írok ide:)

Külső:162cm,formás mell és fenék,szőke haj,zöld szem,inkább vèkony és domborulatokkal:D

Belső:kedves,közvetlen,félènk de nagyszájú (érdekes párosítás) bátor,merész,lelkileg erős,őszinte,hűséges,okos,sportoló,igazságos és vicces:)


2016. máj. 20. 08:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

Ha tényleg okos lennél, miért lehetetlen számodra a szóközök és írásjelek helyes használata?


És nem; a telefon nem kifogás.

2016. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 opened paradise ***** válasza:
Ebből egyik sem lenne kizáró ok,de ugye nem vakon választanék. Pláne nem úgy,hogy ezeket valaki magáról mondja,mert redszerint pont nem az a vicces,aki azt hiszi magáról:D
2016. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írtad le a negatív tulajdonságaidat is? Így a pozitív tulajdonságokat látva, egyértelműen mindenki igennel felelne.
2016. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

:DDDDD Jót röhögtem a válaszokon :D.


Azt írod, lelkileg erős vagy, aztán pikk-pakk besértődsz a neked nem tetsző válaszokon :D. Amúgy meg tényleg nem lehet erre válaszolni, a leírás alapján kb tökéletes csajszi vagy, ami nyilván nem igaz :)).

2016. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
26%

Sok okos ember van itt ahogy látom :D :D

Kérdező! Nekem nagyon bejönnek az ilyen lányok. Már csak azért is mert sportos (én is az vagyok ezért én is sportos lányt szeretnék magamhoz ;) ) valamint hogy kisebb mint én :D A belső tulajdonságok is nagyon jók. Én járnék egy ilyen lánnyal

2016. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szemedben megfog valami, akkor igen, mert a többi tulajdonságod tökéletes :D de szemnél nem a szín számít, hanem valami más :D tetszik, hogy inkább vékonynak írod magad :) meg hogy kedves vagy és közvetlen meg a többi is, pl h bátor, merész, őszinte, hűséges - ez utóbbi kettő nagyon fontos :)

szóval ezek alapján igen :) 181cm/24f

2016. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy nem társkeresés céljából. :( Nekem ez a tökéletes. :O (a félénk de nagyszájút azt nem tudom, hogy működik. Egy ideig el vagy, utána harapsz, vagy hogy? :D )
2016. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Bátor vagyok de igazából eléggé félek pár dologtól a jövőt illetően.Nem fontos.Köszi a rendes válaszokat:)
2016. máj. 23. 21:04
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!