Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány, járnátok vele?

Figyelt kérdés

Nem társkeresés céljából csupán kíváncsiságból írok ide:)

Külső:162cm,formás mell és fenék,szőke haj,zöld szem,inkább vèkony és domborulatokkal:D

Belső:kedves,közvetlen,félènk de nagyszájú (érdekes párosítás) bátor,merész,lelkileg erős,őszinte,hűséges,okos,sportoló,igazságos és vicces:)


2016. máj. 20. 08:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Akárhány ugyan ilyen kérdést néztem mindig a KÉRDÉSRE jött válasz ami nem elítél és megkérdőjelez.Emberek egy szimpla igen/nem is elég lenne.
2016. máj. 20. 09:19
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

te tényleg nem fogod fel? olvasd már vissza a kérdést: vékony, formás, kedves, okos, vicces.. stb. CSAK jó dolgokat írnál, ez kinek ne tetszene? egyébként kétlem, hogy mindet így egyszerre megvalósulna benned, meg ezek tök relatívak, lehet, hogy te viccesnek/okosnak/vékonynak gondolod magad, de más szerint meg unalmas/buta/dagi vagy.


kb = tökéletes vagyok, járnátok velem?

LOL

2016. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen értetlen vagy, nem csoda, ha nem zsonganak körül a hódolók... mert gondolom, nem jó dolgodban tetted fel a kérdést.
2016. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Kep nelkul nem fogjuk tudni eldonteni.


32F


Te se tudnad egy leiras alapjan.

2016. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nagy a szám,nem tűröm el ha csesztetnek es a r*******kat sem szeretem.Kicsit önbizalomhiányos vagyok amit most nemfogtok elhinni:)nincsenek problémáim a fiúkkal.közvéleménykutatás képpen írtam.
2016. máj. 20. 09:45
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már... a úgymond népszerű lányok nem ide írogatnak ez ügyben. Lefoglalja az idejüket, hogy lekoptassák a jelentkezőket :)
2016. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem.kell elhinned utolsó:)ne offoljatok már.
2016. máj. 20. 10:05
 18/29 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy valami olyan komoly problémád van, amit még ide se mersz leírni, vagy esetleg még csak nem is tudatos benned.

Ezt viszont így, a szöveged alapján nem fogjuk tudni megoldani.

Ezt még egy pszichológus is csak úgy tudja megoldani, ha ODAMÉSZ hozzá, és még így is időbe kerül.

2016. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Sem leírás, sem kép alapján nem érdemes ezt eldönteni. Ha szép vagy, de buta, nem járnánk veled. Ha csúnya vagy, de belül kedves, akkor meggondolandó. Dugni biztos jó vagy. Leírásodban valóban nincs negatív tulajdonság, de végül is ki írná le, hogy lusta, vagy szeret másokkal szemétkedni. Plusz vannak ellentmondások is abban, amit írsz. Inkább valóságban próbálkozz, ne ilyen kamu "közvélemény- kutatás" címszóval próbálj hülyét csinálni magadból.
2016. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Leírás alapján én azt mondom igen!

Szerintem 10 ből legalább 7-8 srácnak bejönne!

2016. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!