Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi újabban ez a fültágítás...

Mi újabban ez a fültágítás mánia? Kik csinálják ezt? Ez is valami új stílusnak a jegye, mint pl a festett szem az emósoknak, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de egy időben nekem is tetszett, de már mindenkinek van, azt hiszik, ettől egyedik lesznek. Felőlem csinálja mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja. Reégen a színes haj, a piercingek, és a fültágító megbotránkoztató volt, egyfajta lázadás, és nagyon kevesen csinálták, de ma már teljesen elvesztette jelzésértékét, mert minden 2.ember így néz ki, és azt hiszik, baromi egyedik:)
2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol jársz te ahol minden 2. embernek fültágítója van? :O mert nagyon nem szeretnék oda menni :S én még csak Pesten láttam ilyet. Ott se sűrűn hál' Istennek... de amikor egy 6 centis fültágítót látok, akkor komolyan elfog a hányinger :S
2010. ápr. 6. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

én is Pesten járok, és rettentő sok ember fülében látok fültágítót. Ami kicsi, az még nálam az elfogadható kategória, de amikor már lóg a fülcimpája, annyira kitágította, attól tényleg én is megborzongok.

Volt barátom mesélte, hogy az egyik ismerőse is kitágította annyira, és le kellett vágni a fülcimpáját, majd összevarni a sebet. Egyrész ocsmány lett a füle, másrészt elpazarolt rá csomó időt és pénzt.

2010. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Körülbelül 2 éve jött divatba sajnos. Már a kis 14 éveseknek is van...

Én imádom a fültágítót, de 23 évesen szerintem megtehetem, mert már benőtt a fejem lágya, de hogy kisgyerekeknek komolyan mondom: 5 cm-es tágítója legyen...

Ez amúgy mind azért van, mert ezekkel a kölykökkel nem foglalkoznak a szüleik. Csak élnek a mai világban, és mindent megkapnak, amit csak kiejtenek a mocskos szájukon...

2010. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

én azok közé tartozom, akiknek már akkor volt tágítója, mikor még ritka volt, és nem volt divat.

látom hogy mostanában egyre több mindenkinek van, de nem vettem észre hogy ez valami új stílusnak a jegye lenne. szerintem csak egyre többen megismerik, egyre több embernek megtetszik, és ez az oka a terjedésének.

2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A festett szemnek köze sincs holmi ostoba tiniirányzathoz.


Amúgy szintén bármily meglepő a tinik többsége csinálja, de szerencsére pár év és kinövik az ízlésficamukat. Undorító..

2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
16éves vagyok, lány, nekem is van fültágítóm, nem is kicsi de én az elsők közé tudhatom magam. Azért kezdtem el mert tetszett!
2010. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%
Miért lenne stílushoz kötve?.. Nézzetek már utána kérlek a dolgoknak. A fültágítás kb olyan mint a tetkó.. ha meglátsz valakit nem kezded el fikázni és mondani h divatp*csa, esetleg tinimánia. Az is emberfüggő kinek mi tetszik. És titeket miért érdekel h másnak mien a füle? Ha nem tetszik, ne nézd.. és megvan oldva a probléma.
2010. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jómagam tini vagyok és én nem tartozom a fültágító kedvelők közé. Akinek tetszik az hordja, de olyan is van h menőzésből csinálja meg teleb@ssza a fülét minden szarral az már nem ízléses.
2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!