Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra ez nem furcsa?

Számotokra ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Nektek nem furcsa, hogy az állatok világában a hímnemű egyedek a díszesebbek, ékesebbek, figyelemfelkeltőbbek, míg az embereknél inkább a nők azok?


És hogy a nők élete másról sem szól, csak hogy mit is jelent NŐnek lenni, míg a férfiak számára sose kérdés hogy mit jelent férfinak lenni? (én legalábbis még sehol se láttam a "hogyan legyél jó férfi" jeligét sehol sem)


Nektek ez nem furcsa? Szerintetek miért van ez?


2016. márc. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.


De ajánlom figyelmedbe Csernustól a Férfi című könyvet, ott aztán találsz olyat, hogy sokan nem tudják, hogy hogyan legyenek jó pasik! Tulajdonképpen szinte alig van, aki tudja rá a megfelelő választ.


Egyébként ne áltasd magad, ugyanúgy nagyon sok pasinak is csak a külsőség a fontos, és annak megtalálása, hogy hogyan legyenek jó pasik, mert egyszerűen nem tudják!

2016. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Furcsa vagy nem, véleményem szerint a nők nagy része azért "cicomázza" magát, mert a másik nő is azt csinálja, nem akar lemaradni, ez hiúsági kérdés is, divat is. A férfiaknak is akarnak tetszeni persze. Az állatoknál azért némileg szerintem másként van, a hímeknek több nőstényük van a nagyobb szaporodás miatt, (némely férfinak is). És szerintem is, főleg a mai uniszex világban már annyira elmosódtak a határok, hogy nagyon sok férfi ugyanúgy sokat fordít a külsejére. A kérdéseid én két részre bontanám, az első része inkább a külsőségekre vonatkozik, míg a "hogyan legyél jó férfi" szerintem az ember jellemét és viselkedését is magában foglalja...
2016. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"míg a férfiak számára sose kérdés hogy mit jelent férfinak lenni?"


Ez akkora butaság, náluk is ugyanúgy megvan ez. Nem vesznek fel rózsaszínt mert lányos, megnézni egy musicalt lányos, isten ments, hogy véletlenül tetszen neki egy romantikus film csak a barátnő miatt nézik meg mert férfi önszántából nem tesz ilyet. Ha nincs csavarkulcs készleted nő vagy, ha nem tudsz felszerelni egy polcot nő vagy. Egy férfi nem takarít, nem főz, az a nő dolga.


Manapság ezek a dolgok javulóban vannak, de sok helyen sok férfitól hallottam már ilyeneket, még ha nem is mindet egyszerre.


Ha valaki eltér ezektől akkor megkapja, hogy nem férfi. Ha főz otthon akkor papucs, ha nem csak kéket, feketét és zöldet hord akkor b-zi, ha nem ért a sportokhoz akkor csaj.

2016. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!