Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg furcsa az, hogy nekem...

Tényleg furcsa az, hogy nekem az ilyen alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nagyon szép ez az alkat, sőt a lábai lehetnének picit még vékonyabbak. De eddig még mindenkitől azt hallottam, hogy ez nem nőies, mert csak a telt alkat az, és hogy hogy lehet ilyen fura ízlésem...stb. Ti mit gondoltok erről?



2015. nov. 24. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát az összes modellt ilyen botsáskává fogyasszák, szóval a modell újságokban de csak gyönyörködni tudnál.

Nekem a kerek formák jobban tetszenek. Amikor nem azt látod, hogy a csont átszúrja a bőrt, hanem mikor igényesen a forma adja az alakot és teszi simává puhává a bőrt.

2015. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Mèg vèkonyabb lábak? Te jó èg. Okè, lány vagyok, ès nem mondom hogy hú de vèkony, de szerintem a picit formásabb alak (mèg nem a kövèr) mèg mindig szebb mint ez:D. De mindenkinek más tetszik:)
2015. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
nem furcsa.. átlagos, csinos, vékony lány.
2015. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek más az ízlése, nekem ez kifejezetten nem tetszik. Ha alacsony akkor még talán elmegy, de ezek a nők nem alacsonyak, hanem akkorák mint egy lámpaoszlop.
2015. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne furcsa?? nekem nő létemre sokféle forma tetszik férfiban, nőben is..neked meg mondjuk ez a zsánered..ennyi..nem kell ezt túlmisztifikálni..lehet h fiatal vagy(25alatt) és még képzelegsz h ilyen meg olyan lesz majd a barátnőm, de hidd el ha megszeretsz egy alacsony vastagabb lábú lányt akkor az is tetszeni fog..tapasztalat..sokaknál láttam/látom ezt..

Amúgy csinos lány de -mint mondtam- nekem xs-xxl méretig is bejönnek az emberek, ha szépek..

A nőiesség/férfiasság pedig nem kilókban és centikben mérhető..majd megtanulod..

2015. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ilyen alakom van, mi ebben a furcsa? Rengeteg ilyen nő/lány van.


#1: nem fogyasztom magam. Tudod, sokaknak helyből ilyen az alkatuk.

2015. nov. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem bejön!

De ha engem meglát, valószínűleg ki is megy! :-)

2015. nov. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem furcsa. Minden embernek más az ízlése, valakinek a vékonyabb jön be, valakinek a teltebb, valakinek mindkettő.

Az első válaszolónak: a vékony lányok is lehetnek kereken formásak. A legtöbb modell pedig alapból ilyen testalkattal rendelkezik, ezért nem kell őket lefogyasztani - alapból vékonyak.

2015. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ú... Az a guggolós kép durva kicsit. De amúgy szerintem nincs baj a lábaival, nekem tetszenek az ilyen vékony lábak. Meg szerintem nőies is. Inkább nőies egy vékony lány, mint egy 80 kg-s.

Ja, amúgy nem fura, h neked ez jön be.

2015. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
gyonyoru labak!szerintem pont tokeletes ,egyaltalan nem sovany.
2015. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!