Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen szöveget/id...

Szerintetek milyen szöveget/idézetet kellene magamra tetováltatni?

Figyelt kérdés

én az álmokkal, szerelemmel, illúzióval, varázslattal kapcsolatban gondoltam esetleg idézeteket, mit ajánlotok??

köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 30. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az kemény...még egy monogram sem valami előnyös, de ez meg pláne... mondjuk rajtam is hasonló van. De ha valaki ránézz nem esik le neki, hogy kire vonatkozik. Szóval ha el is hagynának, nem szégyellném :)
2010. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az nem annyira gáz, de ez az idióta az egész nevét meg a születési idejét magára tetováltatta. Az évet nem, csak a hónap-napot. De hát elmebeteg emberek vannak...
2010. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Blasen-ficken 50 euro.

hát szerinted???

2010. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Valószínű angolul szeretném, közben már találtam pár értelmes idézetet :))
2010. márc. 31. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!