Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az, ami egy lányon ill....

Mi az, ami egy lányon ill. egy fiún abszolút nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt külön-külön a külsőre és a belsőre ..

persze nem a májra,vesére.. (:

Lányok és Fiúk is írjanak, kort és nemet is :)

köszönöm


2010. márc. 28. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Fiú: K: divatot követő

B: egyedi gondolatok hiánya

És lányban ugyanez.

2010. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

rossz fog, ápolatlan külső

ostobaság, durvaság

2010. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

külsőt nem szabom meg, mindenki ugy öltözik, úgy néz ki ahogy neki jó, kényelmes....

belsőleg nem szeretem a beképzelt, igénytelen, sznob, fölényeskedő, irigy, tájékozatlan embereket... ja meg a tahókat se. csak kár, hogy sokvan belőle... :(

2010. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Fiúk külső: ez a mai buz/s öltözködés pl:sp

emó utálom

Lány: külső: a leggagyibb amikor melegítő felsőhöz magassarkút vesznek fel.

2010. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Külső: nem szeretem, ha valaki igénytelen, nemtől függetlenül. A metroszexuális pasik se tetszenek, de a férfiasság nekem nem azt jelenti, hogy valaki nem fürdik, nem használ dezodort és szarik arra, hogy hogy néz ki, melegítőben megy az utcára... Lányoknál ugyanez, nem attól lesz valaki nőies, hogy kiteszi mindenét, szeretem, ha valaki stílusos, odafigyel ezekre...

Ezen kívül lányoknál szerintem az a szebb, ha valaki természetesebb szépség, tehát nem agyonsminkelt, de törekszik arra, hogy megtalálja a hozzá illő frizurát, stílust, nem majmolja a divatot a természetes bőrszínét mutatja, nem szolizik, de nem is bújkál a nap elől...

Fiúknál nem szeretem, ha valaki nagyon rövidre vágja a haját, ha a pajeszát teljesen a hajáig leborotválja, ha fehér edzőcipőt hord utcára, ha borotválja/gyantázza a mellkasát, vagy a hasát, vagy a fenekét...


Belső: Nem szeretem, ha valaki okoskodik, ha felvág, ha hangsúlyozza, hogy ő egyetemista és ettől el van szállva (énis egyetemre járok, de szerintem ez akkoris visszataszító), ha rasszista, vagy bármilyen más módon kirekesztő (pl szidja a melegeket, fújjoz, ha fogyatékkal élőt lát...stb), ha bunkózik valakivel, hogy másoknál ezzel bevágódjon, ha valaki szidja a volt pasiját/barátnőjét (ezzel saját magát is minősíti az ilyen), ha levakarhatatlan, ha csak a saját szakterületről lehet vele beszélgetni, ha nem érdeklődő, ha keveset beszél, ha felszínes.


Szokásokból pedig nem szeretem, ha valaki sokat dohányzik (tehát ilyen napi 1 doboz cigit szív), ha azért bulizik, hogy ihasson és nem fordítva, ha keményebb drogokat használ, ha túl sokat drogozik, fiúnál nem szeretem, ha folyton a tökét igazgatja/fogdossa, ha valaki rágja a körmét, ha hangosan hallgat zenét buszon, hogy más is hallja, ha a telefonjáról valaki kihangosítva hallgat zenét, ha valakinek társaságban a fülében van a füllhallgató, ha valaki 2 percig sem képes elfoglalni magát és rátapad az emberre (pl piszkál, miközben mondjuk egy fontos hívást intézek), ha túl sokat hívogat, vagy számonkéri ratam, hogy mikor tud/nem tud elérni...

2010. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Mind a kettőn utálom a csőgatyát. Mert nem áll jól az emberek 90%-nak, mégis ezt hordják. Az emos stílust, azt ha valaki tele van nyomatva piercinggel, meg fültágítóval. Az utóbbi nekem teljesen taszító, de pl. ha egy fiúnak fülbevalója, max. 2 piercingje van, azt úgy elviselem, nem szólok bele. Utálom, ha ápolatlan, és ha egy lány tele van nyomatva sminkkel meg parfümmel. A suliba minek egy olyan smink ami estélyekre kell? :S


Belülről: utálom ha egy lány egy igazi k*rva, ha rázza mindenkinek a seggét, és kiváltképp ha ezek után még nyafog, és cukcsin beszél. Ilyen a falat kaparom magamban. Ha egy fiú adja a menőt, közben egy tök normális srác, aki nem képes egy normális lánnyal normálisan beszélgetni.


Ennyi. 14/L

2010. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
utolsó egyet értek veled. legfőképp a csőnacis dologban. csak a csinos vékony lánynak áll jól. a kicsit teltebb lány fenekét eléggé kihangsúlyozza.
2010. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Lány: ormótlan, nagyon magas sarkú cipő "cicanacival"

Mindent,ami párducmintás, az arcukon 2 kiló smink, amitől már szinte rajzfilmfigurának néznek ki. Illetve ez a divat emó..csőgatyás, tornacipős, nyalókázós, hajam a pofámba lóg stílus

Belső: buta, állandóan visongatós, csúnyán beszélős, flegmázós, nagyképű libák..szánalmas

Fiú: "páva" haj, emó haj..bu.zis nadrágok,amik szűkebbek,mint amiket én hordok nő létemre. Hatalmas nagy playboyos/pókeres meg mindenféle mintás övcsatok..és amit rühellek: mindezek mellé felaggatnak egy rózsafüzért.

Belső: butaság, nagyképűség, bu.zis beszéd, keménykedés..kb ennyi.

21/L

2010. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Szabad tudni, hogy miért pontoztatok le? Én vagyok a 14 éves lány ... Csak mert nem vagyok divatb_zi? ITT VÉLEMÉNYT KÉRDEZTEK! Vagy fáj az igazság? -.-
2010. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak én vagyok ilyen beszűkült gondolatú,de undorodom a fiúknál a csípőnél feljebb tolt nadrágtól,ami bevág a seggükbe,na az szörnyű...:D

-ápolatlan fog

-pattanásos fej

Belső:utálom ha játsza a Casanova-t,és ha nem tud helyesen írni és segghülye.

2010. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!