Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kiábrándító tud lenni...

Nagyon kiábrándító tud lenni a nagy has egy lányon?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok, és 80 kg. Nem vagyok kövér, inkább talán egy kicsit nagydarab a magasságom miatt, meg erős csontozatú. Meg lennék elégedve magammal, ha nem lenne ekkora hasam. Általában kiáll minden ruhából. Farmerral még csak csak, mert az lenyomja, de ha szoknyába, vagy más anyagú nadrágba vagyok, akkor rendesen lehet látni.

Nagyon kiábrándító, ha nagy a hasa egy lánynak?

Kort is írjatok.


2011. júl. 23. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira,de azért tehetnél ellene

15l

2011. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én szeretem a puha női hasikát simogatni, puszilgatni, és dögönyözni. Amíg csupán pár kilóról van szó (mint nálad, kedves kérdező), addig semmi baj. A zsírdisznó fejű nők természetesen nem ebbe a kategóriába tartoznak.
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem kövér vagy. Átlagosan 65 kg-nak kellene lenned. Az erős csontozat maximum 2-3 kg "túlsúlyt" jelent. és elég kiábrándító a nagy has. Szerintem sportolj és diétázz kicsit.
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hot_kiss ***** válasza:
100%
Ha már kibuggyanik, akkor az egyáltalán nem szép és esztétikus, csinálj hasgyakorlatokat és változtass egy kicsit az étrendeden.
2011. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Embertől függ, én utálom magamon ha van hasam, sajnos kicsit meghíztam és főleg kajálások után nő meg.

A barátom viszont imádja, mindig piszkál hogy egyek sokat és hízzak meg, hogy mindig legyen pocakom. Hát az biztos h nem fogom miatta felhizlalni magam...

2011. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kövér vagy. Mondjuk lehet, hogy tényleg csak erős a csontozatod, vagy izmos vagy (mondjuk gondolom utóbbi kizárt)

Szerintem amúgy egy kis poci nem gáz egyeltalán, nekem is van, pedig alapvetően vékony vagyok (50 kg, 170 cm)

De ha kibuggyan a póló alól, az már gáz. Nem túl esztétikus. De gondolom neked máshol is van felesleged, ha 80 kg vagy.

2011. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ha nem lennék elégedett akkor azonnal tennék ellene, már pedig te nem vagy elégedett magaddal, akkor változtass!! Én már ha azt veszem észre, hogy híztam (persze így is karcsú és csinos vagyok, de ha már látom hogy kicsit már teltebb vagyok) akkor elkezdem visszafogni a kajálást, figyelek arra mit eszek: pl.: vacsorát egy az egyben elhagyom és nem eszek csak max 1 almát és rengeteg vizet iszom, veszek ilyen karcsúsító kencéket, ha kell még akkor has gyakorlatokat is végzem. Nos, a tornát azt kihagytam, tehát én a kajálásomra figyeltem oda az utóbbi időben + kencéket használok és megvan az eredménye, most már teljesen elégedett vagyok. Nem mindegy hogy elégedett vagyok ha belenézek a tükörbe, vagy pedig TELJESEN elégedett! Nem is gondoltam volna, hogy a jó alakomat még tudom fokozni és tudom! :)

Úgyhogy szerintem tegyél érte, hogy jól érezd magad a bőrödben te is!!

2011. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!