Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm vagy rossmannba vásároltok?...

Dm vagy rossmannba vásároltok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiknél jobb a törzsvásárló kártya?

2015. dec. 30. 13:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Dm jobb...

Rossmannba utállom a biztonsági őrt...

2015. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs rossmann,de a Dm-et szeretem:)
2015. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dm, mert az van közel. Amúgy szeretem a Balea termékeket, az szerintem nagyon megéri, sampon, arclemosó, tusfürdő, stb. Rossmannban kevesebb a jó cucc én úgy látom.
2015. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Eddig én a Dm-ben vásároltam, ott van hűség kártyám is + baba bónusz.

Eladók segítőkészek, rendesek..


Rossmann: 1-2x voltam de nem olyan szimpatikus, az őr úgy látszik mindenhol ilyen :D engem ez mondjuk nagyon bosszant mert szeretek lassan alaposan bevásárolni és mindent megnézni egy terméken pl összetevők. Ez meg időigényes, és elég bosszantó h állandóan a őr a nyakamba van és less :O

Szóval ez nálam nagyon negatív dolog.

A hűség kártyát itt nem ismer, de ahogy elnézem nem nagy kunszt. Dm-es jobban megéri

Rossmannba max csak ha nagy akció van vagy a babydream termékért fogok bejárni.


Köszönöm a válaszokat nektek :)

2015. dec. 31. 11:16
 15/18 anonim ***** válasza:
DM-be szoktam rendszeresen járni. Szeretem a Balea termékeket így a fürdőszoba feltöltése mindig onnan történik.
2015. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

facebookon volt is egy ilyen csoport,akik tiltakoztak a rossmannos biztonsági őrök ellen..:D de amúgy tényleg gáz. még ha hajléktalan külsejű ember megy be, vagy lakatosék azt mondom jó, figyelje őket.

de jól öltözött csinos nőket nem értem miért kell úgy vizslatni.

2015. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amióta elköltöztünk, csakis Dm, Rossmann nincs a környéken. Előtte viszont csak Rossmann, mert útba esett.

A Müller nekem valahogy nem, a Dm elrendezése, plussz a saját márkás termékei jobban bejönnek. Kivéve a reptéri Müller, de az más :D

2016. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Leginkább Mülleres vagyok, de azt még Pesten is macerás megközelíteni, pláne, ha az embernek nincs dolga a környéken. Dm-ben szeretem a pontgyűjtő akciót, es a saját márkás termékeket. Rossmannban viszont a "márkás" termékekre sokszor van 25-os kedvezmény. Meg azért a Rossmann ha nem is sokkal, de egy kicsivel olcsóbb is, mint a DM. Ott néha nagyon el tudnak szállni az árakkal (Nivea dezodor 900 Ft es társai)
2016. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!