Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm vagy rossmannba vásároltok?...

Dm vagy rossmannba vásároltok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiknél jobb a törzsvásárló kártya?

2015. dec. 30. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a törzsvásárló szerintem a rossmannba :D régebben inkább dm-be jártam. de most valahogy a rossmannt jobban kedvelem. szerintem nagyobb a választék ott :)
2015. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben állandóan a Rossmannba jártam, de idegesített a biztonsági őr. Komolyan mindenkiről azt hiszik lop. DM-ben szerintem nagyobb a választék, az elrendezése is jobban tetszik. Az árakat nem tudom, de mindenhol vannak akciók, lehet a Dm kicsit drágább.
2015. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A törzsvásárlói kártya a Dm-nél egyértelműen jobb. Lehet pontokat gyűjteni és azt beválthatod kedvezményekre. A Rossmannban mondta a nő, hogy el se kéri, mert nincs értelme, max. a megjelölt ternékekből jön le 5 %, de az ritkán van.
2015. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nekem pont a DM-be volt az hogy parfümöket nézegettem és csak a tester-t fújtam ki és odajött a biztonsági... mert nem tester volt csak valami bunkó idióta kicsomagolt egyet és odarakta a parfümöt. én meg azt hittem tester. aztán nekem állt rendesen. én viszont elmondtam neki az álláspontomat.

de amúgy meg a rossmannba is tényleg idegesítőek mert komolyan mondom nem lehet normálisan válogatni. múltkor csak egy doboz tamponért mentem be de nem tudtam milyet vegyek és válogattam és már olyan feltűnően nézett... hogy inkább lekaptam egy dobozzal és mentem fizetni.

viszont a rossmann kínálata jobb szerintem, és valamivel olcsóbb is.

2015. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én a rossmannba járok kb hetente. dm-be max évente ha betévedek.

egyrészt ez esik útba. másrészt mindig is jobban szerettem a saját márkás termékeit is. de ha tehetném mindig a müllerbe járnék, csak az kint van a város vége tábla mellett:D nagyon kiesik nekem.

szóval marad a rossmann. a biztonsági őrök tényleg idegesítőek. főleg ha mondjuk valami intimebb dolgot vennék. és akkor ott áll és meresztgeti a szemeit. tudtommal minden be van kamerázva és csipogózva,szóval nem értem minek még ez a külön gúvadt szemmel történő vizslatás.. komolyan az ember nem tud nyugodtan vásárolni így

a törzsvásárlói kártyát nem ismerem náluk. még az idegesít amúgy a rossmannban, amikor a pénztárnál még rám akarnak sózni 1-2 tusfürdőt vagy parfümöt.. ha akarnék venni levettem volna a polcról..:D

még az yves rochert szeretem, ott jó a törzsvásárlói kártya..gyakran küldenek kuponokat,vagy ajándékokat is.. szülinapodon is meglepnek. ott a boltot magát is szeretem, mert csak nők vannak ugye eladóként. és hiába kicsi az üzlet, nem bámulnak miközben válogatsz. max megkérdezik segíthetnek -e.

2015. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Dm,nagyobb a választék,jobban útba esik.Ugyanolyan kicsi hely van mindkettő boltba,de a Rossmann..hát a bizt.őr nekem is az agyamra megy,plusz annyira hamar elkapkodnak mindent..meg ha kuponos napok vannak,akkor is DM.De szívem szerint én is a Müllerbe járnék,de az oltárira kiesik.:D
2015. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ritka ha a dmbe vagy a rossmannba megyek inkabb a mullert helyezem eloterbe :) dm es rossmann kozul meg inkabb utobbi :)
2015. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőbe járok, mert van olyan márka, amit csak az egyik árul

a rossmannban úgy tűnik mindenhol bámulnak, lehet ez követelmény :D mindenesetre idegesítő, ott emiatt nem is olyan jó nézelődni

meg múltkor még 5-10 perc volt zárásig és konkrétan elzavart a pénztárhoz elég bunkó módon

ezt leszámítva jó

a dm-ben kedvesebbek, ott bármeddig hagynak nézelődni, segítőkészek is és a törzsvásárlókártya sokkal jobb

egy kicsit gyakrabban járok ezek miatt ide, de sajnos van 1-2 márka ami itt nem kapható, de a rossmannban igen

2015. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amúgy a müller lenne a legjobb, mert ott sokkal nagyobb a választék, de az nekem se esik útba
2015. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannba, mert az esik útba. Van kb. 3 az útvonalamon, míg DM csak egy és az is elég kicsi. Egyébként változó, attól függ, hogy mikor hol van akció. A biztonsági őr meg engem mindkét helyen bámul :D

Amúgy egyetértek a néppel abban, hogy a müller a legjobb és én is sajnálom, hogy mindig a város szélén van és külön tervezett akció kell, ha oda ki akarok jutni, mert még helyi bérletem sincs csak biciklim :D .

2015. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!