Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tükörben tetszem magamnak de...

Tükörben tetszem magamnak de képen nem most melyik a valóság?

Figyelt kérdés

Ha belenézek a tükörbe vagy a telómon csinálok képet magamról ugy hogy latom magam és nem tükrözi el akkor jó, de ha előlapival vagy kamerával vagy akármivel csinálnak akkor nem tetszik.

Most akkor élőben olyan csúnya vagyok mindíg mint azokon a képeken csak én nem is tudok róla? vagy úgy lát engem más mint én magam a tükörben?



2015. dec. 28. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A tükör tükröz ugye, az semmiképp nem a valóság, de a fénykép sem az mert egy fix szögből mutat, mások pedig nem úgy látnak, hanem mozgásban, térben, stb. A valóság ami a valóság, ha videót csinálsz az áll a legközelebb hozzá. Nézd meg úgy magad.
2015. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy a videó áll a legközelebb a valósághoz.
2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a tükör se mindegy hol van. pl én az itthoni tükörben egész szépnek látom magam. de a próbafülkékben másabb a megvilágítás, ott nem igazán tetszem magamnak. szerintem is a videó a legjobb, természetes fények között.
2015. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!