Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi baja van/miért nézi le...

Mi baja van/miért nézi le mindenki a fültágítós embereket?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azok az emberek,akiknek nincsenek, hogy többet érnek emberileg azoknál,akiknek van,és hogy ők valami goth/emo emberek? Miért ne lehetne elegáns?

(tudom mit jelképez a fültágító)

Kíváncsi vagyok a véleményekre,légyszíves normális válaszokat adjatok.

17/F



2015. dec. 12. 22:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

A 10.nek pedig: Engem nem bánt hogy sok embernek így nem tetszek, ha lesz egy lány,aki szeretni fog,az nem ez miatt fog,és ha pedig ez miatt nem tetszek valakinek,akkor az meg sem érdemelt volna. Sajnáltatni pedig nem sajnáltatom magam,csak körülöttem sok az olyan ember,aki többre tartja magát a másiknál.

2015. dec. 13. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

,,ha pedig ez miatt nem tetszek valakinek,akkor az meg sem érdemelt volna.''


Szerintem ez is ilyen tipikus hülyeség... azért nem érdemelt volna meg mert nem akar összejönni egy fültágítóssal? Ezt a tetkósok is írhatnák...

Ezzel vigasztalhatod magad, de az igazság hogy van akinek nem jön be...


Illetve ,,csak körülöttem sok az olyan ember,aki többre tartja magát a másiknál.'' ,,ha pedig ez miatt nem tetszek valakinek,akkor az meg sem érdemelt volna.''

Nem gondolod hogy kicsit ütöd magad? Ha téged nem érdemelnek meg akkor te tartod magad többre mint a másik akinek emiatt nem kellenél, illetve ebből az derül ki hogy te és nem a környezeted tartja magát többre mint ami.

2015. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok: akkor az a sok ember akkor is többre tartaná magát, ha nem fültágítód lenne, hanem lenne rajtad sapka/nem lenne.


De szerintem itt nagyon sok olyan kérdés van, hogy miért nézik le ezt vagy azt. Nem nézi le senki.

2015. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is fültágítós vagyok, de még nem tapasztaltam, hogy bárki is lenézett volna miatta. Volt már 2x-3x, hogy valaki megmondta, hogy neki nem tetszik, de arra is csak vállat vontam, az illetőt sem érdekelte tovább a dolog. Valaki írta, hogy a fültágítósok feltűnési viszketegséges emberek. Biztos van olyan is, én nem ilyen vagyok, ráadásul a hajam amúgy is folyton eltakarja, mert kibontva szeretem hordani, fültágítóm meg nem azért van, hogy más nézze, hanem mert nekem tetszik. Ha valaki nem emlegeti, mutogatja, hogy húúú, neki van, meg nem is feltűnési viszketegséges, azt szerintem nem szólják le miatta, nem nézik le.
2015. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!