Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi baja van/miért nézi le...

Mi baja van/miért nézi le mindenki a fültágítós embereket?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azok az emberek,akiknek nincsenek, hogy többet érnek emberileg azoknál,akiknek van,és hogy ők valami goth/emo emberek? Miért ne lehetne elegáns?

(tudom mit jelképez a fültágító)

Kíváncsi vagyok a véleményekre,légyszíves normális válaszokat adjatok.

17/F



2015. dec. 12. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
"Nézzétek már a 80 éves Gyuri bácsit a fültágítójával(vagy az utána maradt 1-2centi átmérőjű lyukkal a fülén)."-ezért!!!
2015. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%

Én nem nézem le, és nem is gondolom hogy goth v emo. Elegánsnak semmiképpen nem mondanám, mert hát mégis csak lóg a füled, ha kiveszed. Senki sem ér egy ilyen miatt többet vagy kevesebbet.

16.L

2015. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Mit jelképez? Semmit, egyszerű feltűnési viszketegséget. Szerintem nagyon undorító... 22/f Semmi stílus.
2015. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem nézem le őket, csak nem értem miért jó ez. Ha kiveszi, akkor meg undorító.

Amúgy még véletlenül se elegáns, ezt nem tudom ki mondta neked. Megnéznék egy üzletembert aki fültágítóval a fülében tárgyal vagy egy elegáns öregembert, aki fültágítóval a fülében megy operába....jah bocs, ilyen nincs.


Mindig ezek a képek jutnak eszembe róluk, nem tudom miért.


[link]

2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolod hogy feltűnési viszketegsége van annak aki ilyet hord és ez látszik a kérdésből is:)

A lenézés esetleg fordítva történhet meg mivel egy fültágítós alapvetően nem egy visszafogott fajta.

Elegáns egy óra, a fültágító nem az.

Mit jelképezne hogy egy lyuk lesz a füleden? Persze magyarázz bele ebbe is jelentést mint a tetkósok:)

2015. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg azt akarod mondani, hogy a fültágító elegáns? Ugye csak hülyéskedsz?!


Egyáltalán nem tudom komolyan venni azt, akinek van. Gusztustalan.


Egy tetoválás lehet esztétikus, az is örök. Jelképezhet valamit, megmutathat az illetőből egy darabot, önkifejezés lehet.

Na de egy fültágító? Undorító.

2015. dec. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mikeXxX ***** válasza:
Azért néznek goth embernek mert ott is sokan ezt csinálják a fülükkel , hogy karikát tesznek bele láttam egy nagyon szép goth csajt és elmondom neked annyira negatív volt számomra emiatt , hogy talán ki sem kezdtem volna vele emiatt mert számomra is ultra gáz és baromira nem elegáns ! De ha neked ez tetszik akkor csináld csak nem lehet minden ember ugyanolyan !
2015. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem nézem le őket, egyszerűen nem tetszik. Meg egyszer volt szerencsém ahhoz, hogy egy a közelemben álló pasi mellettem vette ki a fültágítóját és iszonyat büdös volt. Mintha valami rothadó tetem lett volna.
2015. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Jót lehet rajtuk röhögni, feltűnési vágyban fetrengő hülyegyerekek. Ha neked elegáns, hordjál, senki le nem szarja.
2015. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Én értem, hogy neked tetszik, és bánt, hogy másnak nem tetszel így, de ezeket a nagy panaszkodásokat utálom, hogy emberileg kevesebbet ér meg ilyenek. Soha senki nem ejtett ki ilyet a száján, hogy emberileg kevesebbet értek. Meg hogy lenézik.

2015. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!