Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó alkatú ez a lány?

Szerintetek jó alkatú ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit hasonlítok rá és szeretném tudni, a pasiknak mennyire jönnek be az ilyen alkatú lányok.


2010. márc. 22. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit aránytalan.

Ez a "biztosan ülő sárkány lady" típus.

De még a határokon belül van.

2010. márc. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem meg hibátlan, sok lány örülne ilyen alaknak. Van feneke, de pont olyan fogni való és kicsit sem dagadt. Aki meg a deszka nőket szereti pálcika lábakkal és mű lufi mellekkel, az egy idióta és nem a valóságban él.
2010. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
egy nőnek legyen feneke, csípője. Ezek a mai 40 kilós nők mire jók? Szúr a csontjuk és még egy gyereket sem képesek kihordani. Egyik ismerősömnek pont most mondta a doki, hogy ha gyereket szeretne, szedjen fel legalább 10 kilót, közben szerencsétlen tökéletesnek képzeli magát.
2010. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem dagadt, bár kinek mi jön be de a csont sovány lányok már nem divatok bár nekem sose voltak. Ennek a lánynak szép formás a feneke és én úgy vélekedek, hogy minden lánynál vagy a feneke jó és a melle kisebb de formás vagy pedig van akkora melle mint a ház és a feneke meg be van lapulva mint a palacsinta. Ha meg mindene tökéletes akkor vagy megvan plasztikáztatva vagy így született bár az ritka....Hibái meg mindenkinek vannak...
2010. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
aránytalan
2010. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!