Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Nektek milyen...

Fiúk/lányok! Nektek milyen lenne a "tökéletes" párotok? Kűlsőre, belsőre.

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy nektek milyen lenne a "tökéletes" álom párotok? Persze normális keretek között ami azért nem lehetetlen(pl. Ne irjatok az, hogy csokiból van)

Tudom, tudom, nincs olyan, hogy tökéletes de na!:D Bármilyen apró kis részletet leírhattok.:)


Előre is köszönöm a válaszokat!^^



2015. nov. 20. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon tetszik a kérdés és szeretnék is rá válaszolni, de már túl fáradt vagyok ahhoz, hogy összeszedjem a gondolataimat. De holnap mindenképp visszatérek rá! :)
2015. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh, alig várom!:D
2015. nov. 20. 01:08
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Az exem
2015. nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: Magas, ne legyen nagyon vèkony, de ne is ilyen kigyúrt valali, barna haj (lehetőleg ne ilyen kefe formájú:D), barna szem. Öltözködèsre: normális farmer póló kombináció. Megőrülök attól ha mondjuk valakinek így kint van a fèl alsója mert nem kèpes felhúzni a gatyát.:D

Belsőleg: vicces, de ha olyan helyzet van akkor tènyleg vegye komolyan a szituációt, őszinte (bár mindenkinek vannak titaki, szoval nem sèrtődnèl ha most eltitkolt egy kis dolgot), ne rèszegedjen le! (bármit, csak ezt ne. Bulikban nyugodgan lehet inni, csak azèrt mèrtèkkel), viszonylag megèrtő, de lehessen vele veszekedni, ès álljon ki az igazáèrt. Legyen határozott, vèdelmező ès bevállalós.

Hát kb ennyi. Nem hiszem hogy nagyon lètezne ilyen ember akiben ez mindd meg van, de az se jó ha valaki tökèletes:D

2015. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes a jelenlegi párom... külsőre átlagos, semmi extra, belső a lényeg, okos, szorgalmas, figyelmes, udvarias, kedves, jól nevelt, önzetlen, vidám, van humora de tud komoly is lenni, odafigyel a környezetre is, szereti a növényeket, állatokat, macskákat főleg, nem veszekszik semmi miatt, normálisan meg tudja bárkivel beszélni a gondokat is. Hát... hirtelen ennyit tudok írni róla. Sose kéne más, ő számomra tökéletes. :)
2015. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Külsö: barna haj zöld szem, 180 magas legyen( vagy magasabb), mert en sem vagyok alacsony.

Nekem bejönnek a sportos alkatuak.

Meg en is mozgekony vagyok, szoval ez jo ha mar közös.


Belsö: meg tudjon nevtetni, ha ez nincs meg en el nem tudnek kepzelni egy kapcsolatot.

Legyen figyelmes, neha aprosagokkal lepjen meg, ezzel ellehet varizsolni minden alklomal.

Vegye eszre ha kicsipem magam. Erezttese velem, hogy en nö vagyok, meg akkor is ha nincs rajtam magassarku.

Ha valami baj van akkor azt megtdujuk beszelni egymassal, tehat bizalom.

Meg nekem az is jo erzes ha hozza bujok akkor biztonsag erzetem lesz, hogy a karjai megved.

Legyen igenyes, de ne az a divat majom.


Meg persze az is, hogy tudjam neki nem kell mas nö, meg ha meg is kaphat mast is.


16L

2015. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nálam magassab,szeretem az izmos pasikat ( persze a túl kigyurt se jó ) ,haj ,szemszin mind1. Legyen ápolt és tisza,de ez alap dolog. Legyen férfias és netkisfiús,vagy szépfiús. Amúgy nem csak az alkata számít. A lényeg a jó kisugárzás,a belső.

Legyen kedves ,megértő és figyelmes. Hűséges és őszinte ( ez mondjuk nélkülözhetetlen egy párkapcsolatban. ) Ne legyen túl romantikus.

Legyen saját akarata,elkébzelései.

Legyen saját keresete. Lehet "kövezni " ,fontos h legyen valamilyen autója.

Végzetsége nem érdekel tulzottan.

Max 120km-es körzetbe legyen,a legjobb Sopron ( innen nem nagyon akarok elköltözni )

Legyen humorérzéke.

Fogadjon el a kislányommal eggyütt.

Szeresse az álatokat.


Leírtam a jelenlegi párom,akinek szintén van egy kislánya és őt is imádom,meg ők ís minket.

L/23

2015. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok. Nyilván neki is vannak hibályi.
2015. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de jol lelettem pontozva, na mindegy:D


amugy igen, nekem is nekem is fontos, hogy legyen sajat velemenye, ki tudjon allni magaert.


Legyen majd valami vegzetsége, es igy közösen epitjük a jövönket. ( persze azert hadjuk egymast elni is)

2015. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre: Határozott, magabiztos, és legyenek céljai. (jó ha továbbtanul) Intelligens, őszinte, azt mondja amit gondol, és nem játszadozik meg próbál hazugságokkal elkábítani. A jó humor fontos. Meg ne legyen olyan antiszociális típus, jobban kedvelem az extrovertált embereket. Legyen megbízható és kedves. Nem kell túlzottan nyálasan romantikusnak lennie, számomra az kiábrándító egy férfiban. (az ilyen versírós fajták :D) Szeretem ha valaki spontán, például eszünkbe jut valami akkor ne kelljen napokig tervezgetni. Legyen benn kalandokban, szerese az izgalmat :) Ha szeret bulizni az se baj, én is.

Külsőre magas, sportos. Szem, hajszín tökmindegy. (igaz a kék szem különösen vonz, az amiben el lehet veszni:))Jobban szeretem az olyan hajat amibe bele lehet túrni, ne legyen ilyen pávahajzata. Öltözködésre farmer-póló tökéletes.

19/L

2015. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!