Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lassan rosszul kellene éreznem...

Lassan rosszul kellene éreznem magam, hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy-két évben folyamatosan jönnek a kezdeményezések, a cikkek, a panaszok, hogy a modelleknek, próbababáknak jobban kéne hasonlítaniuk a "valódi" nőkre, azaz a kerek, nagymellű, nagyfenekű, esetleg kicsit pocakos átlag nőkre. Ez eddig oké. Viszont MINDIG hozzáteszik, hogy a "csontsovány", "anorexiás", "egészségtelen", "csont és bőr" nők mennyire nem szépek, a férfiak is csak a telt, "igazi", "húsvér" nőket szeretik és csak az a mocskos média nyomja azt, hogy a sovány nők normálisak, szépek, mert igazából nem azok.

Nos, én a magam 45-48 kilójával nem vagyok éppen telt. Rendszeresen sportolok, rendesen étkezem. De akkor most szégyellnem kéne a testem, mert nincs rajtam "hús"? Csúnyának kellene éreznem magam, mert nem vagyok "formás"? Nem is vagyok igazi, mert a VALÓDI nők húsosak?


2015. nov. 8. 12:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A különböző motiválónak szánt mondatokról, mint "csak a kutyák játszanak csontokkal" nem is beszélve...
2015. nov. 8. 12:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Fénykép?


50 kg vagyok, de meg sem fordul ilyesmi a fejemben. Jól érzem magam a bőrömben. Nehogy már ilyen hülyeség miatt érezd magad frusztráltan. Van elég dolog, ami nyomaszthat, ne terheld magad felesleges hülyeségekkel.


Van olyan ismerősöm, aki szégyelli ha csíkos szatyorral kéne kimennie az utcára, vagy ő nem szalad busz után, mert ciki. Nagyon rossz hozzáállás ez. Csak magának árt vele.

2015. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kellene :)
2015. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kéne rosszul érezned magad, de ne tégy úgy, mintha szívesebben lennél kövér, mert a kövérek hatezerszer ennyi szart kapnak, mint mi, vékonyak.

Valódi nő vagy, az emberek azért tesznek megjegyzéseket, mert így vetítik ki a saját bizonytalanságukat. Önmagával boldog ember nem érzi szükségét másokat becsmérelni, szóval ha valaki a súlyod, kinézeted miatt b-szogat, tudd, hogy elsősorban saját magát utálja.

2015. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nő vagy, önbizalom hiánnyal teli.

Mit érdekel téged a mások véleménye, súlya, médiahatás stb. ha te magaddal meg vagy elégedve?

Szerintem te magad se vagy megelégedve magaddal, ezért frusztrál téged ez a baromság.

2015. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
dehogy. ezt a kutyák játszanak csontokkal baromságot meg legtöbbször igénytelen, pörköltszagú 100 kilós nők szájából hallani. örülj neki inkább, hogy vékony vagy, a többieket meg szard le.
2015. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Milyen magas vagy ehhez?

Szerintem sok vékony lány is nagyon szép,sőt.

2015. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Pont ellenkezőleg!

Megfelelni mindenkinek úgy sem tudsz. Bunkó emberek is lesznek mindig.

Számomra az ideális lány az vékony. Még nem volt rá példa, hogy egy telt lányt szépnek találjak. Egyszerűen nem jön be a telt alak.

Persze sokan vannak, akik a teltet tartják jobbnak, de van bőven olyan is, aki a vékonyat preferálja (pl én egyértelműen ebbe a kategóriába tartozom)

Esetleg mindkettőt.

A szépség relatív. Ha az egyiknek nem szép, a másiknak még lehet az. Ebből kiindulva én azt mondom, hogy a vékony lányok/nők igenis szépek :)

2015. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!