Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen szétálló a fülem?

Figyelt kérdés

Apukámnak is kiskorában szétálló volt, de most már nem. Én is így fogok járni?


A válaszokat köszönöm előre is!



2015. nov. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Felül lyukaszd ki őket, és egy damilt átvezetve a lyukakon, a fejed mögött kösd össze őket!
2015. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a részvételt! 👏
2015. nov. 5. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Köszönjük a kérdést!

2015. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Nézd meg te most hány éves vagy és apukádtól örökölt gének szerint neked mikor várható hogy visszalapul. Amúgy ez sima rutinműtét, megcsinálják, talán tb-re is mivel vannak indoklások is. De simán műtik. Ha még lapulhat talán várj valamennyit.


Ha nem lenne ilyen jellegű a kérdés a vicc jó lett volna. Nyilván nem mindig tudunk ilyenen nevetni. Riszpekt..

2015. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy akármit tudsz tenni, nekem olyan 19/20 éves koromra rendeződtek az arányok, addig a fejemhez képest hatalmas, elálló füleim voltak. Utáltam is...
2015. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy akármit tudsz tenni.."


Pedig lehet, legyünk tájékozottabbak. Ha már úgy godolja nem akar várni irány a tb és megkérdezni van e támogatás. Ha nincs Google:fülplasztika. Magánfinanszírozásból nem olyan olcsó de jobb mint szorongani egy életen át, 100e től indul kb. Rutin műtét. Tudom ez sokaknak sok pénz, de elmenne ennyi sokszor fölösleges butaságokra is...


[link]

2015. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetikai adottság, vagy fejlődési rendellenesség is lehet az elálló fül. Nekem utóbbi volt. Sokat csúfltak miatta. Nem lett jobb az évek múlásával sem, ezért felnőttként megműttettem. Nagyom jó lett az eredmény, sőt mondhatnám tökéletes. Én a fülplasztikát ajánlom. (Egyébként TB-re nem csinálják meg.)
2015. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!