Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy ennyi mérget...

Tudtad, hogy ennyi mérget kenünk magunkra?

Figyelt kérdés

amint elolvastam,hogy mennyi mindennel mérgezem magam,fogtam és kivágtam az összes testápolómat a kukába.



neked mi a véleményed?


ja igen és még annyi,hogy a dezodorokban aluminium van,ami eltömíti a bőrödet és mellesleg... mellrákot okoz...



[link]


2010. márc. 15. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is tudom,hogy ezek mind mind vegyszerek és nagyon károsak.Sőt még hajat se kellene mosnunk,hisz magától is tiszta és selymes lenne.A dezodor az meg főleg nagyon káros,csak az a baj,hogy elég izzadós vagyok és nem szeretném,hogy izzadság szagom legyen,így használom.Egyedül a kezem szokta krémzeni,és érdekes a lában nagyon ritkán száraz csak.

Amúgy hiába főzöl otthon magadnak,az alapanyag amit megveszel a supermarketben az is tele van mesterséges anyaggal,mind műkaja.de megveszed mert nincs más.A piacnak meg az a célja,hogy minél nagyobb haszna legyen,így nem igazán érdekli az emberek egészsége sajnos.

2010. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

örülök hoyg kinyílt a szemed:D

én ezeket már ezer éve tudom az ilyen nivea dove arckrémek pakurát tartalmaznak ami ugyebár kőolajszármazék ,jah meg még sok más vegyszert.Sajnos ez van:(

testápoló: én néha olvasgatom az antalvali oldalát és ott szokták a termékeket elemezni összetevők szerint.ÉS a Balea és alverde cuccok egész jónak minősültek,azok természetesebbek és nincsenek bennük olyan káros cuccok.PL a johnsos & John. termékek nagyon károsak van ahol be is tiltották.Tök jó mi? pedig az babatermék.Szörnyű hogy már pici korban elkezdődik a mérgezés.

DEoból vannak természetesen aluminiummentesek ,de én azoktól én büdös vagyok

szóval deóban a dove-ot használom:(

tusfürdőt nem használok hanem csak szappant.

testápoló pedig baleás!

arckrém helia d-

2010. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!