Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sima ruha és bikini nagyon...

A sima ruha és bikini nagyon jól áll. Azonban az úszódressz előnytelen. Mit tanácsoltok, milyet vegyek, ami picit azért szebb? Lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban megfogalmazni.

Az úszódresszben rosszul nézek ki. Valahogy előnytelen a szabásuk. A csípőnél nagyon lent van, meg nem úgy tapad, ahogy kéne.

Szeretnék uszodába járni.

Hol lehet jobbakat kapni?



2015. okt. 8. 11:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Tudtommal nem kötelező az úszódressz az uszodákban, szóval bikiniben is mehetsz. Egyébként én addig járnék ruhaboltból ruhaboltba, amíg nem talalik megfelelőt. Azonban senki sem fogja nézni, hogy nézel ki úszás közben. :)
2015. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, csak mégis :)

Azért érezzem magam jól a ruhában.

2015. okt. 8. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sportolni akarsz az uszodában, akkor menj el a Decathlonba és nézz ott úszódresszt. Ez sportszer, nem divatcikk. Ott vettem kétrészest is, top fazonú felsővel, zárt alsóval, az is bejött, de a legkényelmesebb a legolcsóbb saját márkás egyszínű úszódresszük lett. És szerintem sportolás közben a kényelem és funkcionalitás a fontos.
2015. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretnék úszódresszt, nem pedig kétrészest. Attól függetlenül, azért nagyon gázosan sem szeretnék kinézni.
2015. okt. 8. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Trikini esetleg? Valami egyszerűbb fajta? [link]
2015. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!