Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen furcsa...

Mitől lehet ilyen furcsa szagom? 14/f

Figyelt kérdés
Minden este fürdök a ruháim jól ki vannak mosva de amikor suliba ülök órán érzem hogy furcsa szagom van. Mitől lehet ez? (nem a padtársam az mert valamelyik órán nem ő ül mellettem) (nem izzadtság szag)

2015. okt. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha műszálas az alsógatyád akkor ott a gond. :o
2015. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BORRIELLO válasza:
Ennyi èvesen mindenki ígyvan ! Neis törődj vele! Fürödj ugyanúgy, majd ha nagyobb leszel elmúlik
2015. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást is kérdezz meg, hogy érzi-e. A testszag nagyon egyéni lehet, a műszálas alsónemű rontja a helyzetet, de az ételek aromaanyagai is megjelenhetnek az izzadtságban (esetleg átalakult formában), a dohányosoknak érezehetően dohányos szaga van.
2015. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer hetekig éreztem kínosan magam, mert azon az órán ami tesi után volt, mindig erős testszagot éreztem. Hát kiderült hogy nem belőlem jön, hanem az órát tartó fickóból, de esküszöm még a hátsó padban is érezni lehetett.
2015. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!