Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa ez egy...

Szerintetek nem furcsa ez egy 13 évesnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok és picit duci (154 cm, 50 kg), és az alakom (csípő-derék arányom) olyasmi, mint Kim Kardashiané, csak kisebb mellek és fenék. A környezetemben mindenki azt mondja, hogy ez a nőies alkat, de ezt nem tartom megfelelőnek számomra, mert még csak 13 éves vagyok. Szerintetek ez normális? Ilyesmi:


[link]


2015. júl. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, nyugi:)

Egyáltalán nem vagy duci szerintem, én 159 cm vagyok és 51kg, és nem tűnök én se ducinak. Még az alkatunk is kb hasonló :)

2015. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, hogy nem vagyok egyedül :)
2015. júl. 20. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem a saját képedet linkelted így nem tudhatjuk pontosan hogy neked ez a forma ami a linkelt csajon nem áll jól, mert túl nagy darab, az neked jól áll e.

És azt sem tudjuk hogy ez a nő hány kiló lehet és hány cm magas.

Viszonylag az alakja nem lenne rossz csak kicsit szerintem fogyhatna.

50 kiló összességében nem sok.

2015. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!