Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vonzó a molett duci lányok?

Miért vonzó a molett duci lányok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vonzó és igénytelen,csúnya.Még is vannak emberek akiknek a párjuk duci hölgy pedig lehetne neki sokkal jobb is

(már elnézést de a legtöbb csúnya igénytelen)



2015. szept. 22. 00:30
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Szerintem te vagy csúnya és igénytelen :)
2015. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem kéne ennyire bunkónak lenned. Ugyanis a duci lányok és a kövér-igénytelen lányok között hatalmas a különbség. Egy duci lány ha kisugárzása is van (ami egy +) igenis kívánatos, szexis, szép is lehet.

Az igénytelenség fogalmával meg nem vagy tisztábban. Attól,hogy duci valaki még elegáns, és igényes is lehet. Ahogy egy sovány lány is lehet full igénytelen.

Férfiként nekem jobban bejönnek a duci lányok mert olyan szép formás az alakjuk.


Csak egy megjegyzés: Pár napja egy buliban voltunk pár haverral és mellénk csapódott 3 vékonytestű lány. Ketten olyan irgalmatlanul büdösek voltak, hogy inkább leléptünk. Büdös izzadság szaguk volt, nem lehetett mellettük megmaradni. Azt hitték elég ha befújják magukat parfümmel, de így még büdösebbek lettek.

Szóval ennyit arról, hogy ki igénytelen

24/F

2015. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az is igénytelen ha valaki nem tud normálisan fogalmazni.
2015. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Én a duci kategóriát erősítem, de meg kell, hogy cáfoljalak! Minden nap zuhanyzom (ne röhögj, sok ember van, aki nem), zsíros hajjal nem lépek ki az utcára, 2 naponta festem a körmöm, hogy ne legyen kopott -vagy ha nincs rá időm, inkább lemosom, csak ne legyen lepattogva. Sminkelek, parfümöt használok, alakomnak előnyös (pl. nem veszek fel leggings-et...) ruhákat hordok, nem akarok beleférni egy 4 számmal kisebb nadrágba -pedig sok vékony lány ezt próbálja.


Szóval ne általánosítsunk, mert ahogy vékony emberek között is van igényes és igénytelen, úgy a nagyobb darabok között is megtalálhatóak.


21L

2015. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm... hát attól függ kérdező az igénytelen-t te hogy definiálod?

Nem ápolja magát? Mert szerintem teletebb lányok is úgyanúgy adnak ilyen téren a külsőre ha nem jobban?


Esetleg nem mozognak? Nem tesznek az egészségükért? Arra meg én vagyok az élő példa. Hogy rám néznek és azt hiszik, én egész nap csak a tv előtt ülök és csipszet zabálok... ami zavart kiskoromban is és zavart felnőtt koromban is. Mindig odafigyeltem a sportra, sosem voltam semmiben a legutolsó, mindig igyekeztem jó teljesítményt nyújtani. Ami meg is hozta a gyümölcsét... mert kövér lány létemre verseny szinten kosaraztam, nemcsak női, hanem férfi csapatban egy évtizeden át. Szép eredménnyel. Majd mikor bokasérülés miatt végett ért ez korszak akkor pedig küzdősportban kezdtem feltörni.


A sportnak köszönhetem a munkahelyem, a barátaim, a támogatóim, a sikereim javát, és az elismerést, de párom is.


Még most, hogy már verseny szinten nem űzöm egyik ágat sem is napi rendszerességgel járok el. És az alkatomból erre senki nem következtet.

Egyszer pont beszólt egy srác egyetemista koromban, hogy kicsit többet kéne mozognom és jó csaj lehetnék, mikor elővettem az edzés naplóm megmutattam neki és tátva maradt a szája, hogy heti 8 edzésem van összesen 11 órában, mert éppen bajnokságra készültem és a sikerért ki kellett hajtani a lelkem is. És megtettem.

Én azzal tisztában vagyok, hogy nem hagyhatom el magam. Sosem leszek és nem is vagyok nádszál, nekem a nem mozgás pusztító luxus. Ezzel mindig tisztában is voltam, és attól mert kövér vagyok nem jelenti azt, hogy nem teszek magamért. Ezt tudják jól az ismerőseim és tudja jól a párom is, aki igen sok kategóriával jobb nálam, a sport révén ismerkedtünk meg és szerettünk egymásba.


Szóval a nagy kérdés továbbra is az, milyen értelemben érted az igénytelent?

2015. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon előítéletes vagy. Tény, hogy kicsit kényelmesebbek, de semmiképp sem igénytelen az, aki kövér.
2015. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27%

Te nem vagy tisztában a fogalmakkal! A ducin 5-10 kiló felesleg van! Ami a mellén, és a popsiján van főleg! Tehát nem egy 165/50. Hanem inkább ugyanilyen magassághoz 60 kiló kb.

Az hogy a sok dagadt tehén magát ducinak hívja, az egy dolog.

A molett az már nagyobb mint 60 kiló, kb. 65-70 ehhez a magassághoz. Felette meg kövér!

2015. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!