Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakiii! Mit tanulunk egy...

Valakiii! Mit tanulunk egy modeliskolaba? Jarhatsz 1szere ket iskolaba is? Model es pld. Licibe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze, h lehet mellette normális suliba is járni!!

Ez csak pénzlehúzás, meg persze dicsekedhetsz vele, hogy te oda jársz..Nem sokat segít, szebb nem leszel tőle, max. 1-2 helyre referenciaként beszámít, lesz portfóliód, aztán kész.

Én azt javasolnám, h a Cosmopolitan helyett a helyesírási szótárt lapozgassad. Többre mész vele!! Minden kislány modell akar lenni. Majd kinövöd, reméljük...

2010. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
draga ..1 nem vagyok kislany....gondolom teis ere vagytal..de valamiert ne jott ossze;))gondolom miert......nme novom ki en ezt aakrom csinalni!es iegnis mehetsz vele valamire!!!!!
2010. márc. 14. 20:33
 13/16 anonim válasza:
Igen, lehet több iskolába is járni egyszerre, ha azt annak a szabályzata nem zárja ki. De azt javaslom előbb egy kis alapvető intelligenciát szedj magadra, annyira soha nem szabad sietni, hogy magadról rossz benyomást keltesz. Még modellként sem. Az írás, olvasás,számolás alapvető tudomány. Ezekre építs. Sok sikert.
2010. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a modelt egy l-el irjak. szerintem teljesen felesleges model iskolaba jarni, ha ratermett vaGY akkor menni fog ha nem nem. nem tanulsz ott semmit. inkabb csinald a masik sulit, es mellette keress meg egy ügynökséget, attractive, face model management vagy le visage, a 3 legjobb ugynoksaeg budapesten, és megmondjuakl neked 1 perc alatt hogy alkalmas vagy e vagy sem. utana pedig elkezdodnek a fotozasok, kifutos munkak. hidd el model suli csak lehuzas, semmit nem tudnak ot tanitani ami miatt te jo model leszel. en 10 evig modelkedtem , tudom ezeket a dolgokat. ne fecséreld a penzed se az idod!
2010. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha magyar vagy, vagy legalábbis magyarul beszélsz akkor a modell két l. Értsd már meg.
2010. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
az lehet hogy elmegyek egy ugynokseghez vagy akarmi,de ott nem tanulok meg ugy jarni viselkedni stb.es bocsanat az irasert.ideges voltam kicsit:P plusz romaniabol vagyok:p
2010. aug. 27. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!