Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy lány a szőke szőrszálait nem borotválja?

Figyelt kérdés
Nekem nagy strapával jár epilálni is, borotválni meg nem szeretnék, nehogy befeketedjen. Mivel világos bőröm van ezért nem annyira feltűnő, de engem így is zavar. A karomról nem szedem, de a hónaljamról igen, mert az nagyon feltűnő. Szerintetek mit csináljak? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem abszolút nem gáz, ne zavarjon az a kis szőr a karodon, főleg így, hogy még szőke is.
2015. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs belőle. Csak erősödne a borotválástól.

Néhány év, és vége ennek a borotválósdinak! :)

2015. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feltűnő akkor igen
2015. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha feketét se borotválna, az se lenne gáz.

A te tested, azt csinálsz vele, amit te akarsz. Ha téged zavar, szedd le. Ha csak azért zavar, mert mások mit mondanak, akkor hagyd meg :)

2015. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy :) Én is csak ott szőrtelenítek, ahol látszik. Nekem is szőke pihék vannak a karomon és a combomon, azokat nem borotválom, mert megerősödnének tőle.
2015. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!