Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lány a szimpatiku...

Fiúk! Melyik lány a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

A: Sötétbarna, hátközépig érő hosszú, egyenes haj. Barna szem. Fehér bőr. Normál alkat. 164 cm magas. Versenyszerűen sportol (tánc). Szereti az állatokat. Szeret szoknyát, magassarkút hordani, kiöltözni és sminkelni magát. Kicsit díva típus és nagyon magabiztos. Fontosnak tartja az egészséges étkezést, a sportot és a műveltséget. Nagyon jó tanuló. Szeret ékszereket hordani. Nem szereti a hamburgert és a cola-t sem.


B:Hátközépig érő, szőkés barna egyenes haj. Türkiz szem. Kreolos bőr. 160cm. Imádja az állatokat, lovagolni jár. Van önbizalma, de azért nem nagyképű. Átlag alkat, talán kicsit vékonyabb. Inkább sportosan öltözködik (farmer/leggings, póló, sportcipő). Szeret színházba járni, de moziba is. 4es-5ös tanuló. Benne van a buliban (az ésszerűség keretein belül). Megbízható.



2015. aug. 17. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a "B". Nem szeretem azt, aki túlsminkeli magát, mértékkel elfogadható. Illetve jobb, ha a magassarkú és a szoknya alkalmi viselet. (így inkább a második) Még vonz a B-ben, hogy nem korlátolt, tehát képes belevágni dolgokba, ez nyitottságra utal.
2015. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik vagy te, de elég magabiztos lehetsz, ha másokhoz hasonlítgatod magad. :D
2015. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Mindketten barátnőim és ők kértek meg higy rakjam fel a kérdést.
2015. aug. 17. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy te vagy a B, vagy a B barátnődet kedveled jobban.


Egyébként A-t választanám, ha nem valami 12-16 éves buta kislányok lennétek.

2015. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az még szebb, mikor két barátnő egymással verseng. A magabiztosság ennyiből is látszik. A tulajdonságok melyik része cáfolható még meg?:D
2015. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én mindkettőjükkel nagyon jóban vagyok, de ők sokat veszekednek egymással.. ://
2015. aug. 17. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezért felteszel egy kérdést, hogy online térben is tágítsd a versengést, mert ők megkértek rá?


Meg ezek a jellemzések. Kb mondhatnék két kajareceptet, amik olyan hozzávalókból állnak ami tegyük fel nagyrészt szimpatikusak. Attól még nem fogod tudni milyen az íze. Ergo, attól még hogy átlagos jellemzési adatokat kiírsz, még nem ismerszik meg a személy, mint ember. Csak két lányt látok, meg egy harmadikat, akik próbálják strigulázni, hogy A vagy B szerzett több pontot az itt véleményezők szemében.

2015. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ez levezetve, nem, egyik lány sem szimpatikus, amíg ilyen a felfogásuk.
2015. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek aztán sok értelme van.
2015. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek vannak jó tulajdonságai, ha kettőt össze lehetne gyúrni, akkor lenne ideális :)

Alapvetően jobban szeretem a barna hajú barna szemű lányokat, de a fehér bőr miatt feláldozom ezeket a tulajdonságokat, inkább legyen picit barnább bőr, és akkor jöhet a szőkés haj, és türkiz szem. Az első csajsziból még szimpatikus az egészséges táplálkozás támogatása, és a kóla, és a hambi elutasítása.

Mondjuk én akkor is a második lányt választanám, mert az alacsonyabb lányokban van valami plusz, illetve hogy picit vékonyabb, az teljesen pozitív. Megbízható, nem nagyképű stb...ezek a tulajdonságok is mind csak fényezik, bár tuti van rossz oldaluk is, de naiv vagyok, elhiszem a mesét, és elfogadom hogy most csak ezek alapján kell dönteni.

Szóval a végeredmény az lett, hogy az "A" lány vegyen vissza kicsit, mert ezekkel a tulajdonságokkal egyértelműen a "B" a befutó. Nálam legalábbis. :)

2015. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!